classisinternal

Гель для душу Marie Fresh від висипань

Гель для душу Marie Fresh від висипань

Знову пост про гель для душу від українского виробника.

Давно задивлялась на їх продукти для тіла, і нещодавно моя подруга наче щось відчувала, подарувала мені таку красу😇

Відгук буде неоднозначним, так як на жаль моїх очікувань гель не виправдав на всі 100%...

Почнемо з мінусів:

  • Дуже рідкий, продуктом користуюсь тиждень і на фото можна побачити скільки вже використано, не економно виходить
  • Аромат непоганий, свіжий, але нагадує мені розбавлений засіб для миття посуду🙃
  • Хоч я і мало ним користувалась, але можу сказати, що такого очищення, яке зазвичай дають кислоти, я не отримала (я раніше мала набагато дієвіші продукти з кислотами в складі і результат можна було відчути вже з перших використань)
  • Ціна, як на мене, завищена для такого розходу ще й з мінімальною дією

Тепер плюси:

  • Піниться добре
  • Пакування гарне і якісне
  • Для тих, хто не любить різких або приторних віддушок

До цього гелю ще йде лосьйон також від висипань, там обʼєм ще менший😟

Але я розумію, що було б логічніше користуватись ними в парі, та, як я писала раніше, в мене був досвід тестування продуктів з кислотами (а саме, сироватка та скраб) і я бачила результат майже одразу, не використовуючи їх з додатковими позиціями з лінійки!

Скоріш за все, концентрація кислот маленька, адже в складі їх можна побачити з середини списку.

Дівчата, якщо користувались, діліться як вам цей продукт🤔

Можливо йому все таки треба більший час використання, або ж дійсно докупити до нього лосьйон, хоча за його обʼєм не хочеться брати його за ту ціну, за яку його продають...

Гель для душу Marie Fresh від висипань
Гель для душу Marie Fresh від висипань