Олена ✨

Спрей для зволоження обличчя з рожевою водою від Mr.Scrubber

Спрей для зволоження обличчя з рожевою водою від Mr.Scrubber
Спрей для зволоження обличчя з рожевою водою від Mr.Scrubber

Що обіцяє виробник? Hyaluronic instant face hydrator 0,4% миттєво і надовго зволожує обличчя, знімає почервоніння і подразнення, дарує шкірі приємну прохолоду.

Пакування. У мене мініатюрка 20 мл у зручному плоскому флаконі з пульверизатором, виконаному з білого матового пластику.

P.S. Такий варіант дуже зручно носити в сумочці. Я вже бачила в таких мініатюрних флакончиках антисептики і при нагоді обов’язково їх придбаю.

Якщо різко натискати на пульверизатор ефекту «плювання» нема, якщо це робити повільно – може грішити. Про пакування повнорозмірного продукту, на жаль, нічого сказати не можу.

Спрей для зволоження обличчя з рожевою водою від Mr.Scrubber

Склад доволі лаконічний та безпечний.

Даю увесь перелік, що по факту є на пакуванні (відрізняється від складу на makeup) 👇

Water (вода) - розчинник

Damascena Rose Flower water (рожева вода / роза дамаська) - усуває тьмяність, освіжає колір обличчя, має м'які дезінфікуючі та в'яжучі властивості, що дозволяє усунути запальні процеси, лущення, почервоніння; парфумування

Peg-40 hydrogenated castor oil (гідрогенізована касторова олія) - емульгатор

Glycerin (гліцерин) - зволожувач

Propylene Glycol – зволожувач, регулятор в’язкості

Sodium Hyaluronate (гіалуронат натрію) - зволожувач

Disodium EDTA – хелати (комплексоутворювач)

Ethylhexylglycerin - консервант

Phenoxyethanol - консервант

Враження. Спрей має неймовірно приємний, легкий та ненав’язливий аромат рози.

Його потрібно розпилювати на обличчя з відстані 20-30 см. Але використовувати спрей так, як зазначив виробник довго не змогла. Неприємне для мене це відчуття порскання в обличчя… бррр…

Тож використовувати продукт почала в якості тоніка. Наносила на ватний пафф, а потім протирала обличчя. В такому варіанті спреєм дуже задоволена. Ніжно зволожує шкіру, має неймовірно приємний аромат, як бонус хороший лаконічний склад. Жодних побічних реакцій шкіри не було, що теж тішить.

А як щодо вас? Чи полюбляєте різні «пшикалки» для обличчя? Чи для вас це теж «бррр…»?