K Tatiana BL

Вплив солодощів на організм

Вплив солодощів на організм

Сьогодні хочу коротко основне написати про вплив солодкого на наш організм)
Вирішила написати саме про це так як я сама солодкоїжка і не можу уявити своє життя без солодощів🍫
Цукор і молочні продукти це продукти з високим глікемічним навантаженням в раціоні, тому вони і викликають висипання. Також від продуктів з високим складом цукру шкіра втрачає еластичність, з'являються зморшки та пігментація. Доведено вже давно що цукор пошкоджує колаген та еластин.
Але коли ми споживаємо солодощі наш мозок виробляє гормон дофамін (відчуваємо себе щасливішими. Але це Не означає що потрібно заїдати емоції і т.д.). 🧁Солодощі покращують настрій, навіть іноді викликають прилив сил, але тимчасово (після того як воно переварюється і рівень глюкози у крові падає, це спричиняє стрес і відчуття голоду). Ще вживання продуктів з великим вмістом цукру стає причиною зайвої ваги. Надмірне вживання таких продуктів може завдати шкоди і нервовій системі, і зубам, і кровоносним судинам.
Але, всі ми люди, всім нам хочеться і Потрібно іноді себе порадувати/побалувати чимось смачненьким (чи на свято, чи старатись замінити десерти фруктами і т.д.). 🍰
Особисто я, вважаю, можна і потрібно час від часу вживати щось “шкідливе”. Тому що, якщо у нас будуть строгі обмеження то це навпаки приведе нас до зривів (психологічний фактор що нам більше хочеться те що не можна), негативу та РПП (розлад харчової поведінки). Думаю, нема “хороших” та “поганих” продуктів. Головне, повинна бути міра у всьому (щоб потім не виникла звичка і залежність від цього).🍩
P.S. А тут, в цьому дописі, прикріпила фото з кафе (яке часто відвідую), тому що я (як і всі ми) жива людина з смаками та бажаннями (не лише гастрономічної насолоди від смаку, а також і естетичної насолоди від вигляду десерту). І ми Не маємо відчувати провину за те що переїмо чогось (потрібно визначити причини переїдання, якщо воно є, і усунути їх безпечними способами) і Не потрібно “наказувати” себе за щось (тренуваннями чи обмеженнями)🍬

+так ми можемо говорити про плюси та мінуси не лише солодощів, а й жирного чи мучного і т.д.

Бажаю кожному насолоди та фізичного і морального задоволення від всього, не дивлячись ні на що 😋

Вплив солодощів на організм
Вплив солодощів на організм
Вплив солодощів на організм