Vikulyk

Я закохалась у нього

Я закохалась у нього

Олійка-тінт спочатку сіро-сливового відтінку, та за декілька секунд стає яскраво-рожевим.

Мені дуже-дуже подобається шикарний глянець на губах, він наче скло.

Блискітки дуже гарно сяють в тюбику, проте на вустах практично не помітні, зато вологе, не побоюсь слова "дороге" сяйво видно здалеку.

Я закохалась у нього

Відчуття на губах супер комфортні, він дуже приємний, такий легкий і без липкості, наче флюїд, мені страшне, як подобається його присутність на губах, і хочеться все більш частіше себе тішити, і наносити його.

Склад тут гарний, є багато доглядових компонентів:

Гіалуронова кислота, кокосова олія, арганова олія, олія ши, вітамні е, болгарський перець (покращує циркуляцію, але печіння я не відчуваю), імбир (діє, як антиоксидант і загоює шкіру).

Аплікатор доволі зручний, об'ємний, продукту набирає достатньо і не розхльопує олійку по сторонах.

Упакування починаючи з чорної лаконічної коробочки нереально стильне, як і тюбик. Хоч коробочки викидаю, бо не вистачає місця, але я люблю коли приходить не просто флакончик, а й обрамлення.

Ось так виглядає тінт, коли блиск повністю вбирається. Олійка тримається десь приблизно, як звичайний блиск, а сам тінт прослужить декілька годин, він супер стійкий.

Цей продукти мене зачепив по всіх параметрах, тут наче невеликий об'єм, проте ціна дуже доступна.

Але я маю для себе великий мінус!

Тут представлений тільки один відтінок, а мені вже хочеться скупити хоча б парочку 😍

Тому надіюсь і чекаю розширення лінійки, надіюсь O'BAYS прислухається, бо я готова ставати в чергу за ними ❤️