Дарина🦉

Моя історія з Sane

Моя історія з Sane

Привіт красуні!

Довго я збиралась написати цей допис. Це все комплекси з дитинства, але я над ними працюю. Тож пишу, може комусь відгукнеться . В мене жирний тип шкіри, розширені пори, не рівний тон, та часто бувають висипання. Стрес - головний мій ворог (одразу на обличчі), щось солодке - висип, поганий сон - прищ, багато кави - почервоніння, новий догляд - теж висип, ліки - теж саме. І так вже другий рік, раніше таких сильних проблем не було.

Пишу бо знайшла для себе дуже гарні засоби від Sane. З брендом я знайома, і ці засоби на повторі.

Поїхали!

Пінка для вмивання жирної шкіри обличчя Sane Deeply Cleansing Foam For Oily Skin

Зовнішній вигляд:

Зручний пластиковий флакон (темно-прозорий), гарний дозатор, який працює з першого разу, гарно дозує засіб. Дуже простий дизайн, вся необхідна інформація, є на звороті. Об'єм 150 мл.

Аромат та консістенція:

Мені аромат нагадує абрикос, хоча в складі такого не має. Легкий та приємний аромат, який не залищається на обличчі.

Консістенція - приємна, легка піна, як хмаринка. Лагідна до обличчя.

Склад: (інформація з сайту)

Aqua, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Gluconolactone, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Parfum.

PH: 5.0

Активний компонент - молочна кислота. Вона нормалізує себорегуляцію, м’яко полірує й освітлює шкіру. Внаслідок чого досягається рівний тон, зникають висипання.

Допоміжний компонент - РНА-кислота. Її молекула дуже велика, тому актив діє дбайливо, не завдаючи шкоди шкірі. Цей компонент успішно бореться з гіперкератозом і легкою пігментацією, а також допомагає зменшити сліди постакне.

Мої враження:

- ніжно та якісно очищує шкіру;

- гарно освітлює шкіру (на тона 2 точно), вирівнює тон;

- ефект полірування шкіри;

- набагото зменшилась жирність, протягом дня я не схожа на "млинець";

- заспокоює шкіру (хтось любить наробити лиха своїми пальцями)

- стало набагато менше висипань;

- економічність в використання (1.5 - 2 місяці. при щоденному користуванні;

- бюджетність.

Моя історія з Sane
Моя історія з Sane
Моя історія з Sane

Заспокійливий тонік для обличчя Sane Aloe Vera 2% + Probiotic Calming Face Toner.

Зовнішній вигляд:

Пластиковий флакон (прозорий), единтичне пакування з пінкою. Зручний дозатор (такий мені подабається більше, ніж класчні), працює з першого разу. Вся необхідна інформація є на звороті.

Аромат та консистенція:

Має свіжий аромат, не можу описати (трохи нагадує зелений чай), але точно не алоє.

Консистенція - "густа водичка" блідно-жовтого кольору. Швидко вбирається, та не залишає на шкірі аромату та ліпкості.

Склад: (інформація з сайту)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cucumber Extract, Lactococcus Ferment Lysate, Laminaria Extract, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Panthenol, Allantoin, PEG-75 Lanolin, Polysorbate 20, Fragrance.

PH: 5.5

В основі засобу екстракт листя Алое Барбаденсис, який містить безліч біологічно активних речовин, завдяки яким надає зволожуючу, антибактеріальну і тонізуючу дію на шкіру.

За живлення шкіри відповідає ланолін. Він відмінно вбирає вологу і транспортує її в шкірні покриви, підтримує необхідний водний баланс, запобігає втраті вологи і пересихання шкірних покривів, одночасно тонізуючи і живлячи клітини епідермісу. Він не подразнює шкіру та очі й використовується в засобі для ніжного очищення.

Ключовий компонент - ProRenew Complex CLR. Це пробіотик, який сприяє виробленню протеїнів і ферментів шкіри і робить позитивний вплив на різні процеси, що відповідають за старіння шкіри і на її здатність до регенерації.

Мої враження:

- гарно заспокоює та зволожує шкіру;

- надає природного сяяня шкірі;

- освітлює, надає гарного вигляду шкірі;

- не відчувається на шкірі;

- має приємний аромат;

- економічний в використанні, завдяки свому дозатору.

- бюджетний.

Крем для жирної шкіри обличчя з лецитином + морські водорості 3 % Sane Face Cream

Одразу скажу, що не згодна з виробником, що це крем, мінімум крем-гель, бо в нього гелева текстура.

Зовнішній вигляд:

Компактий тюбик, білого кольору, має всю необхідну інформацію на звороті.
Кришка фліп-топ, гарно закривається, захисної мембрани "крем" не має. Об'єм 40 мл.

Текстура і аромат:

Він має гелеву текстуру, білий густий гель, який при нанесені на шкіру обличчя стає миттєво прозорим. Приємна консистенція, рівно розподіляється по шкірі.

Аромат легкий, свіжий, не відчувається на шкірі.

Склад: (інформація з сайту)

Aqua, Sorbitol, Laminaria Digitata Extract, Lecithin, Diatomaceous Earth, Xanthan Gum, Squalane Olive, Glycerin, Hedera Helix Leaf Extract, Equisetum Arvense Extract, Carbomer, Triethanolamin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Glyceryl Caprylate, Parfum.

PH: 5.6

Діатомова земля в складі крему сприяє вирівнюванню шкірного рельєфу та слугує природним адсорбентом. Лецитин полегшує подразнення, запобігає появі запалень і стимулює регенерацію клітин. 

Враження від застосування:

- гарно зволожує шкіру протягом дня;

- добре заспокоює, знімає запалення;

- не забиває пори, не скатується на шкірі;

- надає природного блиску, шкіра прям дуже сяє (як дельфін);

- на нього гарно лягає тональний засіб (але я так не роблю, коли лікую свою шкіру);

- не відчувається на шкірі;

- мені подобається саме структура гелю, для моєї проблемної шкіри, вона більш приємна, ніж кремова.

Один минус, він не економічний в використані.

На 1 фото, різниця в 5 днів. Шкіра освітленна, та почервоніння значно стали меншими. На 2 результат після двох тижнів. Звісно що, роботи ще багато, сліди пост акне та розширені пори, нікуди не ділися. Але я дуже задоволенна результатом.

Чи оберу я знов Sane?! Звісно так. Наступно разу хочу підібрати засоби з вітаміном С, та спробувати маску (якось тестила з пробного зразка, якщо чесно, зовсім не зрозуміла її дію).

Всім дякую за увагу!