Дарина🦉

Незмивний кондиціонер з олією чорного кмину

Незмивний кондиціонер з олією чорного кмину
Незмивний кондиціонер з олією чорного кмину

Всім привіт!

Давно дивилася на цей незмивний кондиціонер, мені здавалося, що це дуже зручна річ. Ну і косметична продукція від елітного американського бренда CHI у багатьох викликає довіру, читала дуже багато гарних відгуків. І от він в мене. Чи вартий він таких коштів?! Ділюсь своїми враженнями.

Зовнішній вигляд

Приємний скляний флакончик, прозорого кольору. Ковпачок міцно закривається. Дозатор працює з першого разу, але "плюється" в різні сторони, треба бути обережною при нанесенні. Об'єм 118 мл.

Аромат та текстура

Аромат дуже легкий, приємний, нагадує солодкі вершки. На волоссі зберігається десь години 2-3.

Текстура доволі густа, нагадує крем-гель. Колір ніжний, молочний з кремовим відтінком. Текстура дуже гарно розподіляється по волоссю.

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість на руки і розподіліть рівномірно на вологе волосся. Не змивайте.

Склад (інформація з сайту)

Aqua/Water/Eau,Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Propanediol, Retinyl (Vitamin A) Palmitate, Quaternium-80, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Nigella Sativa Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT, Hydrolyzed Silk, Keratin Amino Acids, Panthenol, Amodimethicone, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, PPG-1 Trideceth-6, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-37, Trideceth-10, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-11, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Isopropanol, Hexylene Glycol, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Geraniol, Citronellol.

Формула на основі олії чорного кмину сприяє тривалому утриманню вологи всередині волосся, націлена на захист структури і кінчиків від посіченості й ламкості. Але головною функцією захисного засобу є надійний термозахист локонів від гарячих стайлерів під час укладання.

Мої враження від застосування

1. Для мене кондиціонер виявився дуже зручним в використанні (не треба змивати, економія часу, та швидке і просте нанесення);

2. Після нього волосся гарно расчісується, шовковисте на гладеньке на дотик;

3. Не обтяжує волосся (хоча я маю жирний тип), кінчики "не висять" і не виглядають брудними;

4. Доволі швидко вбирається;

5. Волосся перестало електризуватися;

6. Економічний в використанні, потрібно зовсім трохи засобу на середню довжину волосся;

7. Надає волоссю сяйва;

8. Є надійним термозахистом

Саме головне, що мої кінчики стали набагато краще виглядати, ефект "сіна" на кінчиках зник!

З мінусів для мене це дозатор, який "плюється". Ну і ціна, треба полювати на знижки.

Загалом я задоволена цим засобом, це було моє перше знайомство з цим брендом, і воно дуже вдале!

Всім дякую за увагу!

Незмивний кондиціонер з олією чорного кмину
Незмивний кондиціонер з олією чорного кмину

Фото після нанесення та сушіння феном