Оксана Князєва

Al Rehab Cherry Flower або «В пошуках цвітіння вишні»

Al Rehab Cherry Flower  або «В пошуках цвітіння вишні»

Про враження SomovaFM на ці парфуми можна почитати тут https://club.makeup.com.ua/post/20654/

Парфуми йдуть у скляному флаконі із щільною металевою кришкою, олія не проливається, все виконано якісно.

Ролик це взагалі найзручніший формат для нанесення масляних парфумів.

Олія швидко поглинається в шкіру залишаючи після себе тільки аромат і трохи блиск від олії.

Попадаючи на одяг може залишити пляму!

Al Rehab Cherry Flower  або «В пошуках цвітіння вишні»

Початкова нота: Бергамот, Смородина
Нота серця: Водяна лілія, Квіти вишні, Чайна троянда
Кінцева нота: Ірис, Ветівер, Мускус

Кислувато -терпкий,теплий ,квітково -фруктовий аромат.

При нанесенні на шкіру я одразу відчула запах масла чайної троянди і вишневі ноти.

Цей вишневий аромат зовсім не схожий на цвітіння квітів ,а більше на аромат вишневих кісточок або варених вишень.

Але ця вишня розкривається тільки на теплій шкірі, в холоді її зовсім не відчутно, але і виробник радить використовувати їх в період весна -літо ☝🏻

На початку присутня мильна нота ,я так і не змогла зрозуміти що саме її може давати ,але відчувається яскраво і може трохи дратувати але приблизно через годину після нанесення мені аромат здається приємним, він пом'якшується і звучить досить гармонійно.

Також відчувається терпка ,димна нота ветіверу і мускус які додають цьому аромату благородності і мені здається що завдяки їм ці парфуми не звучать дешево.

Також хочеться відмітити стійкість ,вона просто чудова,аромат тримається цілий день ,перші 3 години дуже яскравий запах ,далі вже йде на спад і наприкінці дня аромат вже відчувається близько до тіла, основні ноти вивітрюються і залишається солодкуватий мускусний аромат 👌🏻

Загальні враження :

В цілому аромат мені подобається ,він красивий,дійсно асоціюється з весною,легкий ,дає відчуття свіжості.

Мені навіть піднімає настрій,зараз на вулицю їх не використовую але люблю вдома ними намазатись 😂

Я б хотіла собі ополіскувач або пральний порошок для одягу з таким запахом 😂

Але я розумію чому вони не сподобались Каті, бо цей аромат далекий від аромату саме квітів вишні.

Тому ,для любителів квітково-фруктових ароматів рекомендую ,а для тих хто шукає саме аромат цвітіння квітів вишні ні.