SomovaFM

Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi

Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi
Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi
Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi

Я вже писала про цю есенцію від Українського бренду MyIDi

(https://club.makeup.com.ua/post/18732/).

Хочу показати вам нове упакування, яке змінив виробник. Пляшечка стала не прозорою та додався дозатор, чим я задоволена. В порівнянні з минулим пакуванням, такий формат є зручнішим для використання.

Це вже трете моє замовлення і виробник знов змінив формулу 😅

По консистенція есенція не змінилась, вона середньої густоти. Колір на початку здався щільним та жовтуватим. Але варто її трохи розтерти і ви побачите, що такий колір дають мізерні гранули, які були у першому варіанті доволі великим, а сама есенція прозора.

Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi
Upd: Протизапальна локальна есенція для обличчя від MyIDi

Після нанесення через хвилину вона густішає. Через 30-40 хв, в залежності від щільності нанесення, починає застигати на обличчі білим слідом. Якщо в другому варіанті вона ставала білою плівкою ,яка ніби лущилась на обличчі, то на цей раз ця плівка доволі еластична та тримається на обличчі всю ніч.

Якщо наносити есенцію на відкрите подразнення, вона буде поколювати як сотні мізерних голок декілька хвилин. При тому ніяких побочних ефектів не залишає, а навпаки: прибирає почервоніння, підсушує ранку. В деяких випадках допомагає витягнути з прища залишки, не роздуваючи його.