Banochki.inUA

Кондиціонер для волосся який хочеться зʼїсти

Кондиціонер для волосся який хочеться зʼїсти

Але то не єдиний його плюс)

По перше мені сподобалася упаковка оскільки вона максимально проста а отже еко-френдлі і за неї не переплачуєш) Мінус її що мокрими руками коли ти наносиш кондиціонер на волосся з неї важко видавлювати, але то дрібниці порівняно з плюсами)

Кондиціонер для волосся який хочеться зʼїсти

Бренд “Crazy Hair” польский і активно почав зʼявлятися на нашому ринку останні роки, коли ми всі дружно відмовилися від білоруської і москальської косметики. А цей кондиціонер мій перший продукт від цього бренду і знайомство вийшло максимально приємним ☺️

Чесно, давно дивилася на їх засоби для волосся але все не замовляла . Але тут у мене закінчився кондиціонер і я про це згадала поки робила замовлення на мейкап на шось інше і просто рандомно він мені трапився на очі , я оцінила ціну, почитала позитивні відгуки і закинула його в корзину .

Шукала шось саме зволожуюче адже у мене саме сухий тип волосся і голови , особливо зараз, коли живеш в сухому повітрі приміщень які отоплюються батареями …

Голову я мию раз в три дні вже частіше навіть раз в 5 днів. Так, я везунчик в цьому плані😁

І тут не обійтися без зволоження. Чередую сульфатний і безсульфатні шампуні щоб і очищати і не пересушити шкіру голови. Маски і кондиціонери мій мастхев✔️

Саме завдяки їх регулярному використанню у мене почало рости нове волосся, а воно в мене від природи тоненьке і схильне до випадіння 🥲

Цей кондиціонер прекрасно виконує свої зволожувальні функції після миття голови, має красну консистенцію, і цей запах … мммм🍓, доречі він залишається на волоссі з вами ще деякий час , що дуже радує 🥰 В складі трегалоза, сечовина в сік алое які є сильним зволожуючими компонентами, а також екстракт гарденії та гідрозоль троянди відновлюють структуру волосся і роблять його гладеньким✨ Кондиціонер треба тримати 20-30хв щоб він повністю проявив усі свої властивості👌🏼

Повторю його ще не раз , і взагалі придивлюся більше до бренду Crazy Hair , і вам раджу☺️