Свідома клієнтка

Hair Wishlist

Hair Wishlist

Попередні декілька років я була зосереджена на догляді за обличчям (підбір, проби, витрати, сльози, самоосвіта), тепер же, коли він вже підібраний і працює, моя кипуча енергія перекинулась на засоби для волосся. (Ні, мені хотілось би спробувати для обличчя і крем для повік Mad Hippie з цікавим профілем пептидів, і есенцію Medi Peel Red Lacto Collagen з амінокислотами, і креми з PDRN та вітаміном К від корейського бренду космецевтики Usolab та крем Allies of Skin, але круті пептидні штуки дорогі, тож ретинол це моя доля і, до речі, я майже позбулась з ним однієї зморшки середньої глибини.) Як казали в одному фільмі "Я буду шукати тебе, поки не знайду", у фільмі чоловік казав це жінці при розставанні, я ж націлена знайти тонувальний засіб, передивилась безліч варіантів, і от пригледіла:

1. Supermash Forte Vita Balm бальзам тонувальний для волосся: є цікавий відтінок 5.0 русявий, який за відгуками виходить темно-русявим. 150 мл за 62 гривні 🔥

2. Marion Aloe&Keratin відтінковий шампунь: при замовленні з ЄС вдвічі дешевший ніж з українського складу, хороші відгуки, мені припав до душі відтінок 5.3 кавовий коричневий

3. Syoss Color Glow тонувальний бальзам для волосся у палітрі якого є відтінок Cool Brunette, за фото це холодний шатен. Назва відтінку надихає

4. Venita Henna Color бальзам для волосся, з екстрактом хни має велику палітру серед яких є коричневі кольори. Їх тонувальний шампунь працює добре, можна дати шанс і бальзаму, хоча об'єм в нього малий, всього 75 мл

5. Hipertin Platinum Nutritive Colour Mask тонувальна фарба-маска для волосся зваблює відтінком 5130 Marron Glace, а ціною не дуже

6. Комбі тонуюча маска для волосся "Елітан" не дуже мене спокушає через свій склад, хоча і має відтінок 6.07

7. Joanna Ultra Color System відтінковий кондиціонер для волосся "Brown Shades" за відгуками фарбує швидко, містить синій та коричневий пігменти

8. Marion Color Esperto Conditioner For Dyed Brown Hair кондиціонер для фарбованого коричневого відтінку волосся судячи зі складу навряд чи він фарбує, швидше може підійти для надання блиску і підтримки кольору

9. Wella Professionals Color Fresh Mask відтінкова кремова маска. Дуже красивий колір Cool Espresso. Включила в добірку з поваги до бренду Wella, коштує в 10 разів дорожче ніж Supermash

10. Venita Salon Anty-Yellow Blond & Grey Hair Color Rinse Silver срібний ополіскувач, який має синій пігмент у складі. У бренда також є фіолетовий та рожевий, дуже красивий для полуничного блонду.

Я тримаю себе в руках, щоб не спробувати одразу все, а пробувати по одному засобу в місяць, і сподіваюсь, що втримаю 🙏