Дарина🦉

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"
Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"

Привіт красуні!

Я все продовжую свій релакс з Bisheffect. Засоби цього бренду дуже круто впливають на стан моєї шкіри, і не тільки шкіри.

Сьогодні поділюся свооїми враженнями від кристалічного концентрау для ванни "Магнієві пластівці".

Зовнішній вигляд

Пластівці упаковані в якісний, товстий пакет. В середині є "застібка" (міцно закривається), дуже зручне пакування. На упаковці є вся необхідна інформація та контакти виробника. Об'єм 1000 г.

Аромат та тексура

Аромат відсутній.

Текстура - пластівці, на перший вигляд, вони як штучні (штучний декор), доволі тверді. Мають естетичний як на мене вигляд. Швидко розчиняються у воді.

Склад (інформація з сайту)

Магній хлористий (бішофіт полтавський).

Магній – один з найцінніших і найважливіших для здоров'я людини мінералів. Його нестача в організмі відчувається миттєво, проявляючись в різних захворюваннях і порушеннях функції сну. Для поповнення нестачі магнію підходять спеціальні вітамінні комплекси, а також такі препарати як Bisheffect Magnesium Flakes – кристалічний концентрат для ванни «Магнієві пластівці».

Абсорбується через пори шкіри і потрапляє у кров, оминаючи шлунково-кишковий тракт.

Спосіб застосування

У ванну (на 100 л води), у воду за температури 37-38 ° С, додати 200 г кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв.

Я роблю не тільки ванни, а ще і ванночки для ніг та рук окремо (звісно кількість пластивців беру набагато меншу).

Дуже великий перелик "проблем" при яких виробник рекомедує цей засіб. Для чого його обрала саме я:

- порушення сну;

- в мене з дитинства остеохондроз, тому часто болі у спині;

- стреси;

- невралгія, а точніше наслідки від неї;

- висипання на шкірі, на спині (але тут вже гарно попрацював магнієвий скраб для тіла з ламінарією "Бішофіт Полтавський", робила допис тут https://club.makeup.com.ua/post/29302/

Переваги цього засобу для мене

- суттєво знімає біль в спині та мязах;

- гарно розслаблює тіло;

- миттєво зникають набряки;

- протизапальна дія, висипи стали ледь помітними, і взагалі шкіра виглядає більш здоровою;

- поліпшення сну, це дійсно працює;

- тонізує та підтягує шкіру;

- легкість в використанні, друже зручно брати з собою;

- бюджетність.

Тож це дуже вдала покупка не тілки для краси шкіри, а головне для здоровья!

Всім дякую за увагу🌸

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"
Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"