Дарина🦉

Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся

Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся
Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся

+ одна гарна знахідка в догляді за волоссям - незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся Masil 9. Для таких ледачих як я, цей бальзамчик стане гарним другом.

Зовнішній вигляд

Гарний пластиковий флакон, темно-зеленого кольору. Зручний дозатор, який працює з першого разу, " не плюється". Об'єм 180 мл ( є 20 мл, що дуже зручно, для проби).

Аромат та текстура

Аромат нагадує - сухі сніданки або гранолу з домішками солодких фруктів. Приємний, не насичений аромат, який зберігається на волоссі години 2.

Текстура - кремова-гелева (напів прозора), приємна на дотик, гарно розподіляється по волоссю.

  • пшеничні протеїни —пом’якшують, зволожують, повертають волоссю життєву силу;
  • колаген — запобігає ламкості й посіченості кінчиків, надає природного сяяння;
  • протеїни сої — захищають від дії вільних радикалів, поліпшують еластичність і щільність;
  • кератин — огортає волосся невидимою захисною плівкою, робить сяйнистим і шовковистим.

Засіб зостасування (від виробника):

Нанести бальзам на вологе або сухе волосся після миття. Розподіляти засіб по довжині волосся з відступом від коренів. Змивати бальзам не потрібно.

Але я більше уваги приділяю кінчикам. Іноді коли волосся починає пушитися, наношу з середини довжини (я економна жінка).

Що мені сподобалось:

- гарно живить та зволожує волосся;

- добре усуває "пухнастість";

- полегшує розчісування;

- не склеює кінчики;

- надає природнього сяйва волоссю;

- не потребує змивання;

- приємне нанесення та ніжний аромат.

Мінус:

- з часом, якщо наношу з середини довжини, бальзам почав обтяжувати моє волосся, а от коли тільки кінчики, то все добре;

- не економічний в використанні.

В цілому я задоволена цим засобом, не пошкодувала, що його придбала.

Дякую🦉

Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся
Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся
Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся