ДАРÍЯ КÓВАЧ

Мій топ.

Мій топ.

Ви знаєте мою любов до українських брендів,хоч я і тестую різне,маю різне. Та постійно повертаюсь до нашого,рідного. Я справді першою почала ділитись саме українською продукцією (і це ще тому,що клуб був маленький і я долучилась на самому початку)

А на сьогодні все має ось такий вигляд

Почнемо?

Тут 3 продукти, які мені запали в душу. І так, два з них-українські

  1. Mermade. Їх топова ензимна маска,справді дає гарне очищення,обличчя виблискує після неї як натертий бокальчик)
  2. Міцелярна пінка від Lapush. У мене була ще пінка для вмивання,але вона закінчилась швидше ніж ця. Теж мені подобалась,та я все ж по гелям. Очищує гарно,добре змиває макіяж,мені подобається,повторюватиму
  3. Той самий лосьйон Needly,який я вам показую в кожному відео 😂 Просто коли так дуже хотіла,хочеться постійно ділитись. Я користуюсь ним як базою під макіяж,хоча тон я не використовую. Чому? Бо він дає гарне сяйво,немов флюїд. Ну і водночас робить мою шкіру гарною і позбавляє висипань. Про нього я ще окремо напишу розгорнуто

Не повірите, але і тут топ 3,та знов 2 з яких 🇺🇦

  1. Скраб,пілінг. Називайте як хочете цього рятівника Cp-1. Бо ментол дуже добре освіжає,поколює і взагалі сам скраб допомагає ретельніше очищувати шкіру голови. Буду купувати ще
  2. Безсульфатний шампунь Scalp. Знову тягну на себе ковдру,але я першою знайомила з цим брендом. Випадково натрапивши я отримала круті продукти. Я мала і глибоко очищуючий шампунь,і маску,і крем,і ось цей безсульфатний шампунь. І він краще,що у мене було. Хоч я і шукаю постійно різні шампуні,маски. Та він справді топ
  3. Спрей мільйон в 1 від About. Ну люблю я його і бачу ефект. Він і як термозахист і блиск дає,і мʼяке волосся з ним

І буду вдячна,якщо порадите гарні маски для волосся♥️

Найбільший топ-це декоративка)

Тонального я поки не маю, ще не обрала свій,та хочу повернутись до BB від Maybelline. Я його обожнювала зі школи до 2019 року. Він мене так і манить)

  1. Консилер від seventeen. Малютка,яка мені дісталась і покорила моє серце. Ви бачите його ледь не в кожному моєму відео,бо реально дуже полюбила
  2. Туш для брів Rimmel. Я не очікувала нічого,а отримала дууууууже стійкий продукт. У мене густі брови і просто закріплюючий ефект з легким відтінком-це мастхев. Чесно,важко змити навіть міцеляркою,не те,що водою
  3. Контур стік від bell. Я не просто так його хвалю. Він дуже бюджетний,гарний колір і зручність. Легко тушується,я і як тіні використовую
  4. Румʼяна Pastel. Кремові,персикові дуже гарні і я дуже тішусь,що маю їх. Такої свіжості одразу дають одразу
  5. Олівчик kajal Lamel для очей саме у відтінку Мокко. Він щоразу різний. То бордо,то коричневий,то фіолетовий. Ну дуже гарний і не звичний. Стійкий та легко тушується
  6. Туш L’oreal, ну реально неймовірні вії робить. Але ціна кусюча зараз,як для Лореаль) Та спробувати варто,бо мені вистачає одного шару щоб вії розкрились видовжились
  7. Олівчик для губ pastel. Він універсальний, я його використовую під все і як самостійний продукт
  8. Плампер Maybelline. Він нещодавно зʼявився у нас,але вже навів шуму. У мене найкрасивіший (для мене) тон, 04. Справді ефект гарний,я обожнюю плампери,мені він до душі
  9. Maybelline vinyl. Саме 10 відтінок запав у душу,хоч я маю їх 4, та тільки 10 використовую часто. Зазвичай наношу лиш в серединку або тушую пальчиком.
  10. І звичайно ж,улюблена новинка українського бренду O’bays. Заздрю тим,хто отримає її скоро на тестування,бо її вже важко придбати) Це олія-тінт. Чесно,коли я йду кудись надовго,на вуста тільки її. Бо точно ніхто не втече з моїх губ і я матиму гарний вигляд

Просто сподобались кольори і те,що вони не перетискають волосся

Ось такий у мене топ,зізнавайтесь,що маєте в своєму арсеналі?🥰

Обіймаю 💌