Оксана Князєва

LAMEL FLAMY Jelly Tint відтінок 402 Nebula

LAMEL FLAMY Jelly Tint відтінок 402 Nebula

В мене відтінок 402 з гарною назвою NEBULA .

  • Тінт має гелеву ,супер ніжну, напівпрозору текстуру ,яка легко піддається нашаровуванню.
  • Аромат приємний ,вишневий ,не нав’язливий ,відчутний тільки під час нанесення.
  • При попаданні до рота тінт гіркий на смак😝

Відтінок я б назвала більш ягідним, мені нагадує червону смородину,теплий червоний відтінок

LAMEL FLAMY Jelly Tint відтінок 402 Nebula

Аплікатор звичайний ,не великий ,зручний трохи вигнутий з невеликим ворсом.

Флакончик зручний та естетичний ,хоча я думаю що швидко подряпається в косметичці

Для тих, хто любить яскраві акценти в макіяжі, підійде нанесення за допомогою аплікатора на всю поверхню губ, так виходить ефект схожий на перманентний макіяж, а для тих, хто віддає перевагу ефекту «зацілованих губ», то краще наносити пальцем, так можна розтягнути тінт не роблячи чіткий контур .

Я віддаю перевагу першому варіанту.

  • Тінт дуже приємно наноситься аплікатором,але нажаль не рівномірно ,тому треба нашаровувати колір.
  • Якщо на губах є сухі ділянки або ранки ,або як у мене покусані губи 😅 то тінт тільки підкреслить всі недосконалості .

Тому якщо маєте суху шкіру та лущення на губах раджу перед нанесенням тінту проскрабувати губи та гарно зволожити їх бальзамом.

На фото помітно що на покусаній шкірі губ, тінт взявся яскравіше.

  • Колір проявляється дуже швидко ,треба менше хвилини(перший раз я тримала хвилини 3,боялась що колір не візьметься на губах😅)

Спочатку я думала що відтінок буде прям дуже яскраво червоним але коли знімаєшь верхній шар ,то він вже більш ніжний ,такий що підходить на кожен день і не виглядає вульгарно, як це інколи буває з червоними помадами.

  • Тінт зовсім не відчувається на губах і не відпечатується на одязі ,як це буває з яскравими помадами.
  • Мені сподобалось що тінт не сушить і не стягує шкіру губ, коли зтираєшь серветкою вершній шар,то на губах залишається відчуття зволожених губ.
  • Дуже комфортний на губах.
  • Тримається тінт довго але якщо не їсти, бо тоді починає зтиратися з середини ,і губи вже виглядають не соковито,а наче обвітрені 😅
  • Змивається він теж легко міцелярною водою без зусиль.

Я до цього тінти не використовувала ,тому не знаю чи це нормальна стійкість для них чи ні 🤷🏼‍♀️

1 фото. Нанесла тінт в декілька шарів та дочекалась поки пігмент проявиться на губах максимально яскраво.

2 фото . Зняла засіб серветкою.

Ефект ,впринципі ,мені подобається, але більше як він виглядає з блиском, так колір більш рівномірний ,не так кидаються в очі яскраво пігментовані сухі ділянки шкіри 😅і губи виглядають більшими.

Мені сподобалась комбінація цього тінту і блиску від Colour Intense Magic Lip Gloss у мене в 01 відтінку, це класний ,бюджетний блиск для тих хто любить добавити своїм губам об‘єму і ще він гарно (дорого-багато) блистить на сонечку,а коштує копійки 👌🏻

Також тінт добре виглядає зі звичайним бальзамом для губ, мені дуже сподобався цей варіант на кожен день.

В цілому це досить цікавий продукт. Хороший варіант для тих ,хто не любить відчуття помади на губах, але хоче добавити яскравості в свій повсякденний макіяж.

Впевнена що цей тінт буде моїм улюбленцем цього літа❤️