Innersense Serenity Smoothing Cream

Innersense Serenity Smoothing Cream
Innersense Serenity Smoothing Cream

Привіт усім! Сьогодні вітаємо з днем народження чарівну дівчину Мілу @Mila__Mi, фахівця з української доглядової косметики 🥳 Мілочко, бажаю тобі здійснення всіх твоїх б'юті-мрій, а також гармонії та позитиву! Нехай попереду на тебе чекає тільки хороше! ❤️

А я тим часом продовжую своє знайомство з цікавим волосяним брендом Innersense, який приваблює своїми непорожніми складами, і сьогодні хочу розповісти про їхній лівін крем. У мене з логікою склалися заплутані стосунки: з одного боку, я щиро переконана, що лівін - це маркетинг, і волосся без нього може спокійно обійтися (якщо не піддається впливу високих температур); але, з іншого, моя постійна б'юті-сверблячка підштовхує мене до покупок нових лівінів… Тож, маючи позитивний досвід із маскою Innersense, я вирішила спробувати ще й цей крем.

Пластикова туба з клапаном, об'єм 177 мл (!). Об'єм насправді просто нереальний, бо витрата засобу мікроскопічна. Туби має вистачити мінімум на два роки.

Щільний білий крем, дуже нагадує поживну маску для волосся. Розподіляється не дуже легко, це не шовковисті силіконові емульсії. Краще використовувати на дуже вологе волосся, так крем легше розподілити. Аромат дуже насичений, пахне ефірними оліями.

Бренд позиціонує себе як "натуральний", їхні склади націлені на живлення та зволоження. Що ж, поглянемо детальніше:
⚪Water - вода;
⚪Cetearyl Alcohol - хороший жирний спирт, емолент;
⚪Behentrimonium Chloride - антистатик, кондиціонуючий агент;
⚪Glycerin - гліцерин, зволожувач;
⚪Cetyl Alcohol - жирний спирт, емолент;
⚪Cocos Nucifera (Coconut) Oil - кокосова олія;
⚪Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - соняшникова олія;
⚪Persea Gratissima (Avocado) Oil - олія авокадо;
⚪Sodium Gluconate - нейтралізатор металевих іонів, вирівнювач рівня pH;
⚪Mangifera Indica (Mango) Seed Butter - олія зерняток манго;
⚪Plumeria Acutifolia Flower Extract - екстракт квітки плюмерії червоної;
⚪Potassium Sorbate - консервант;
⚪Sodium Levulinate - кондиціонуючий агент;
⚪Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract - гідролізований екстракт насіння баобаба пальчастого;
⚪Hydrolyzed Rice Protein - гідролізований протеїн рису;
⚪Hydrolyzed Quinoa - гідролізована кіноа (вид лободи);
⚪Caprylic/Capric Triglyceride - похідна гліцерину і кокосової олії, емолент;
⚪Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil Expressed - ефірна олія апельсина;
⚪Eucalyptus Globulus Leaf Oil - олія евкаліпту;
⚪Equisetum Arvense Extract - екстракт хвоща польового;
⚪Cananga Odorata Flower Oil - олія іланг-ілангу;
⚪Citric Acid - лимонна кислота для вирівнювання pH;
⚪Sodium Benzoate - консервант;
⚪Benzyl Alcohol - консервант, ароматизатор;
⚪Benzyl Benzoate - консервант, ароматизатор;
⚪Limonene - ароматизатор.
За складом крем дууууууже нагадує маску для волосся - в його основі жирний спирт і антистатик. Також бачимо низку корисностей і різноманітних олій, однак, судячи з їхніх позицій у списку, їх небагато. Силіконів і мікропластику немає, отже, хто шукає візуального ефекту, то це не сюди.

У мене волосся фарбоване хною, схильне до хвилястості й пухнастості. Перший раз я не розрахувала кількість засобу (бо звикла до більш легких текстур) й отримала ефект жирного волосся (подруга мене втішала, що не жирного, а мокрого, і що "це зараз модно", nice try 😅). Надалі я була вже обачніша і почала брати буквально горошину, тут уже ефект був пристойніший, лівін дійсно додає блиску, хоч пухнастість і не прибирає (втім, по правді кажучи, мені її ніщо не прибирає, навіть силіконовий силікон). На фото показала ефект за різного освітлення. Почувши від нашого кучерявого експерта @Anna_feerie про те, що бренд Innersense є шанованим у кучерявій спільноті, я також кілька разів спробувала CGM із цим лівіном, але вийшло шопопало (фото додаю). Словом, я змирилася, що в мене волосся і не пряме, і не кучеряве, а щось середнє. Також десь із місяць тому у мене зненацька закінчилася маска для волосся, і я вирішила спробувати використати цей крем замість неї (з огляду на його "близькомасочний" склад). І виявилося, що він прекрасно може слугувати й маскою - ефект на волоссі не відрізнявся від звичного після маски. Отже, можу стверджувати, що цей засіб є мультитаскером. А про те, як він працює на кучерявому волоссі, вже незабаром маємо дізнатися 🤫

Дякую всім за увагу до мого допису! Насамкінець у мене невеличке питання до всіх. У мене валяється багато засобів невідомих чи непопулярних у нас брендів, отриманих як подарунки чи як бонуси за покупки, і я вагаюся, чи варто писати на них відгуки, чи буде це комусь цікаво 🤔 Підкажіть, будь ласка, чи цікавлять когось бренди Dr. Dennis Gross, Necessaire, Evolve, JVN, Hair by Sam McKnight, Nuori, Coco&Eve, Amika, Stella McCartney, Algenist, Verso, Venn, Votary, Rose Inc. Бо хочеться писати про те, що цікаво читати, а не так, що "ой, знову ця Тамара зі своїми ноунеймами… Ну, ок, зайду проскролю, поставлю лайк, щоб не образити людину" 😅 Заздалегідь дякую всім за фідбек! Кажіть чесно, я не ображусь, для моєї ледачої натури це навпаки буде полегшення 😁

Mila__Mi, з днем народження, люба! 😘