Дарина🦉

Знайомство з Perricone MD

Знайомство з Perricone MD

Всім привіт!

Моє знайомство з брендом Perricone MD почалося з туші для вій https://club.makeup.com.ua/post/29416/ ,вийшло 50\50, і рум'ян, які виявилися дуже крутими, але пройшло не так все яскраво https://club.makeup.com.ua/post/29642/ .

Тож сьогодні ділюся своїми враженнями стосовно:

Очищувального засобу для чутливої шкіри Perricone MD Hypoallergenic CBD Sensitive Skin Therapy Gentle Cleanser

Крему для обличчя Perricone MD Hypoallergenic Nourishing Moisturizer

Почну з приємного, з очисника для обличчя.

Зовнішній вигляд

Зручна м'яка туба, з кришкою фліп-топ, яка міцно закривається. Об'єм 177 мл.

Аромат та текстура

Аромат ледве відчувається (мені нагадує запах якогось трав'яного чаю), на шкірі не залишається.

Текстура - гелеобразна, не густа, молочного кольору. Приємна на дотик, та гарно розподіляється по обличчю. Низьке піноутворення.

Які переваги надає виробник?!

- на основі 99% чистого канабідіола (CBD);

- ефективно і м'яко видаляє забруднення і надлишки шкірного жиру;

- канабідіол підтримує природну ендоканабіноїдну систему шкіри;

- забезпечує оздоровчий ефект;

- усуває запальні процеси;

- знімає почервоніння і подразнення;

- некомедогенний засіб;

- живить і зволожує;

- містить рослинний гліцерин;

- дарує відчуття свіжості, чистоту і здоровий вигляд.

Склад (інформація з сайту)

WATER/AQUA/EAU, SACCHAROMYCES/RICE FERMENT FILTRATE, GLYCERIN, CO- CAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, ACRYLATES COPOLY- MER, POLYGLYCERYL-4 CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SEBA- CATE, BETAINE, DISTEARETH-75 IPDI, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM GLUCONATE, PROPANEDIOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-7, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, MALTODEXTRIN, OCIMUM SANCTUM LEAF EXTRACT, LACTOBACILLUS FERMENT, CANNABIS SATIVA SEED OIL, CERAMIDE NP, SODIUM BENZOATE.

Чистий (99%) канабідіол - антиоксидантний компонент, отриманий з конопель, що володіє зволожуючими і заспокійливими свойствамі.Напітивает і ревіталізірует втомлену стресову чутливу шкіру, підтримуючи її молодість і здоров'я.

Масло насіння конопель - джерело омега-кислот, заспокоює, пом'якшує і зволожує. Насичується, покращує бар'єрні властивості епідермісу.

Гліцерин дозволяє зволожувати шкіру і зберігати рівень гідратації.

Плюси для мене:

- гарно та ніжно очіщує шкіру;

- маючи жирний тип шкіри, та почервоніння, та запальні процесси, він дуже гарно заспокою мою шкіру, прям миттєво;

- добре зволожує, не має відчуття стягнутості;

- економічний в використанні.

Я ніколи не очікую від такого засобу якогось супер ефекту, але цей здивував, що так заспокоює мою шкіру.

Я його повторю, якщо буде знижка!

Знайомство з Perricone MD
Знайомство з Perricone MD
Знайомство з Perricone MD

Зовнішній вигляд

Скляна баночка, приємного зеленого кольору. Об'єм 59 мл.

Аромат та текстура

Аромат теж легкий, (якісь трави), на шкірі не залишається. Текстура кремово-гелева, ніжно коричнево-молочного кольору.

Що говорить виробник?!

Засіб вирізняється потужними живильними властивостями, збагачуючи шкірний покрив вітамінами, кислотами, протеїнами, мінералами та антиоксидантами. Він забезпечує помітний омолоджувальний ефект, розгладжуючи дрібні зморшки, підтягуючи проблемні зони і покращуючи колір обличчя. Косметичний продукт сприяє активному виробленню білків сполучної тканини, прискореній реновації клітин і нормалізації протікання обмінних процесів.

Склад:

Water/Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-8 Dimethicone, Glycerin, Dimethicone, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Wax/Polyglyceryl-3 Esters, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethoxydiglycol, увлажняющий компонент, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, PEG-75 Stearate, Benzyl Alcohol, Panthenol, Ectoin, Tribehenin, Ceteth-20, Steareth-20, Butylene Glycol, Phospholipids, Hydrolyzed Sericin, Allantoin, Xanthan Gum, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Stearyl Glycyrrhetinate, Dehydroacetic Acid, Ceramide 2, PEG-10 Rapeseed Sterol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Tocotrienols, Arginine, Tocopherol, Phosphatidylcholine, Palmitoyl Oligopeptide12% (Olea europaea, Organic Olive Juice Extract).

Мої враження після двох тижднів використання:

- він дійсно дуже гарно зволожує;

- приємна текстура, яка швидко вбирається, та не залишає слідів.

І все, більше нічого я сказати не можу, крем не поганий - він базовий, як на мене.

Повторювати не буду, бо за таку ціну, можно підібрати щось краще!

А ще, мене смішать ці об'єми ( це не тільки стосується цього бренду) 59 та 177 мл😂, чому не 50 та 175?! Може я чогось не знаю, а це задум такий))).

Тож загалом враження від бренду залишилися 50\50!

Всім дякую за увагу!