Alina Litva

Крем для очей BRIGHTEYES Illuminating Anti-Fatigue Eye Cream від GLAMGLOW

Крем для очей BRIGHTEYES Illuminating Anti-Fatigue Eye Cream від GLAMGLOW

У гарній металевій баночці кольору рожевого золота знаходиться легкий блідо-рожевий перламутровий крем, що створює бездоганну основу для макіяжу. Сам крем напрочуд насичений, але при цьому швидко вбирається. Перламутрові частинки візуально висвітлюють темні кола під очима.

Крем містить гіалуронову кислоту, яка забезпечує зволоження протягом усього дня, допомагаючи боротися із сухістю та появою дрібних зморшок. При регулярному використанні нарцис та пептиди працюють над розгладжуванням та покращенням текстури шкіри, зменшуючи дрібні зморшки.

До речі, про втому: до складу засобу також входить кофеїн, який миттєво заряджає енергією та пожвавлює втомлені очі.

Крем для очей BRIGHTEYES Illuminating Anti-Fatigue Eye Cream від GLAMGLOW

Після нанесення крему на шкіру навколо очей я відчула, що вона відразу освіжилася, зволожилася і наситилася. Я не можу сказати про його здатність зменшувати дрібні зморшки з часом, оскільки регулярно користуюся ним всього кілька тижнів, проте я впевнена в його здатності миттєво освітлювати область навколо очей, і наносити його – одне задоволення.