Vikulyk

Класний бюджетний скраб для шкіри голови

Класний бюджетний скраб для шкіри голови

Сьогодні хочу розповісти про гарний бюджетний варіант скрабу для шкіри голови.

Я насправді, як людина з себорейним типом не уявляю свого життя без подібних продуктів, тай мені здається, що така штука не буде лишня навіть для безпроблемної шкіри, наприклад, щоб стимулювати ріст волосся.

Класний бюджетний скраб для шкіри голови

Поговоримо про властивості:

  • Скраб густенький, наносити його зручно, він добре розприділяється.
  • Що мене приємно здивувало, так те, що він піниться, що теж доволі комфортно, я зазвичай двічі миюсь шампунем, навіть після скрабу, але з ними один раз тільки промиваю шампунькою і голова ідеально чиста.
  • Змивається легко, крупинки середнього розміру, такі, як я люблю, бо малесенькі можуть сильно застрягати біля коренів.
  • Волосся виглядає більш об'ємним і менше жирніє.
  • Відчуття наче шкіра дихає, вона не пересушена і немає ніяких висипань, скраб не дряпає ніжну шкіру голови.

Ось так виглядає голова до використання, взагалі користуюсь подібними засобами раз в тиждень.

Нанесла на коріння, ось в таких межах

Тут видно, що він приємно піниться, що теж спрощує використання подібних засобів і дуже навіть)

І ось результат: волосся дуже чисте, блискуче, без залишків скрабуючих частинок.

Не даремно скраби від Top Beauty їхній культовий продукт, вони реально класні, в мене були значно дорожчі і гірші за цей.

Тому, кому потрібно класний засіб для очичення шкіри голови за малі кошти, думаю слід звернути увагу на мигдалевий скраб, бо він того вартий.