🪽Kate Rina🪽

Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5

Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5

Після затяжного осіннього волосопада я вирішила, що треба щось з цим робити і почала з найлегшого, придбала засіб проти випадіння волосся комплексної дії для жінок Vichy Dercos Aminexil Clinical 5

Що обіцяє виробник ?

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 має низку корисних властивостей, які покликані зробити ваше волосся міцним і сильним. Завдяки засобу поліпшується мікроциркуляція, волосся отримує інтенсивне зміцнення, стає міцнішим і товщим!

З цим я погоджуюсь, по перше після тижня використання суттєво зменшується втрата волосся , ( чи можливо процес випадіння завершився🤔) , але найголовніше що нові волосинки якось швидше проростають , і вони товстіші ! Такі нові антенки )

Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Ампули для волосся Vichy Dercos Aminexil Clinical 5

Упакування :

В наборі 21 ампула , вони нестандартної форми - це товстенька баночка, а ось носик-дозатор йде окремо.

❗️Дівчатка , носик вкручується прям на закриту ампулу , прорізаючи пластик , не тупіть як я , бо до середини курсу я відкривала ножем і думала " ну що за фігня , як так можно було не зручно зробити "🤣

На самому носику є біла кнопочка, її зажимаєте при нанесені і сам процесс дуже комфортний ! Просто розділяєте по проборчикам і наносити засіб !

Текстура:

Рідка як водичка, абсолютно не жирна і не липка. З приємним ароматом ( мені схожий на аромат чоловічої косметики ).

Засіб волосся не жирнить, на бурульки не перетворює. У мене не викликав ніяких не приємних відчуттів , зуду, печіння чи лупи .

Я мию волосся раз на два дні , тож наносила різними методами , одразу після миття і на на ніч перед миттям , принципово не має різниці !

Рекомендації виробника 👉Інтенсивний курс: 1 доза в день протягом 6 тижнів.Профілактичний курс: 3 дози на тиждень.Може наноситися на сухе або вологе волосся.

Мені сподобались ці ампули від Vichy , для мене їх мінус це ціна !

Якщо випадіння волосся звʼязане зі здоровʼям чи гормональними порушеннями, то звісно цей препарат буде безсильний !

А якщо вам треба відновити волосся після вагітності і грудного вигодовування, хвороб , сезонного випадіння волосся, то ці ампули вам дійсно допоможуть!

А от про шампуні проти випадіння писала тут і не раджу https://club.makeup.com.ua/post/13872/