Zhukovka 🌸

Ідеальний засіб для ранкової рутини і лінивих дуп ♡

Ідеальний засіб для ранкової рутини  і лінивих дуп ♡


Привіт, мої дорогі читачки 🍒
Сьогодні я поділюсь своїм новим помічником у ранковій рутині 🫧 Це пінка для вмивання від українського бренду Joko Blend , яка вже встигла стати моєю улюбленицею і ось чому...


Пакування 🧴
Приїхала пінка до мене у захисній слюді, за що одразу отримала від мене плюсик +
Флакон , який містить у собі 150г засобу і додатково силіконову щіточку, яка теж отримала плюсик + за те, що я частенько лінюсь робити масаж обличчя , особливо зранку, а завдяки цьому девайсу за замовчуванням починаєш ранкову рутину саме з нього 🧖🏼‍♀️ Це неабияк пробуджує і точно дасть діфтинговий ефект, але, звичайно, з часом ⏳
Стиль мінімалістичний, звичайний , нічого тут не можу сказати...
Позаду розташована вся необхідна інформація :
- Спосіб використання
- Склад
- Протипоказання
- Умови зберігання
- Тощо...

Аромат 🍓
Я вже неодноразово казала, що парфумування у Joko Blend якісне і дуже приємне🌸
Моя пінка пахнеквітковим букетом в поєднанні з кислими ягодами , аромат приємний 🍓


Безпосередньо пінка 🫧
Вона досить густа і зробивши 2 натиски ( саме стільки мені вистачає для вмивання ) тримає форму. Розподіляється по обличчю легкою хмаринкою та з легкістю змивається теплою водою 🚿

Щіточка 🐡

Вона дуууже - дуууже м'якенька і ніжно ковзає обличчям , робити масаж нею суцільне задоволення 🤤 Але , якщо так трапиться, що вона вам не підійде (це неможливо) , її завжди можна зняти 😃

Ідеальний засіб для ранкової рутини  і лінивих дуп ♡
Ідеальний засіб для ранкової рутини  і лінивих дуп ♡
Ідеальний засіб для ранкової рутини  і лінивих дуп ♡
Ідеальний засіб для ранкової рутини  і лінивих дуп ♡


Це ідеальний варіант для ранкового ніжного та м'якого вмивання.
Делікатне очищення + масаж = твій день почався правильно ! 🫧 Дівчатка, я не можу вам передати, як я кайфую від ранкового масажу з цією пінкою , сподіваюсь, що відео хоч трішки передасть мій кайф 🤤

Ця пінка мій перший Foam продукт для вмивання і в цілому, я задоволена, хочу спробувати ще щось подібне . У Joko Blend є ще 2 види пінок :
1. Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою для сухої шкіри
2. Пінка для вмивання із зеленим чаєм для жирної шкіри


Моя пінка для нормальної шкіри обличчя , вона безсульфатна , але очищує майже до скрипу . Прекрасно порається зі шкірним себумом , гадаю, що також підійде для двохетапного очищення також☺️ Тому раджу ! 💋


Склад 🍀
Бренд позиціонує засіб, як натуральний і розклавши його по компонентам, я була приємно вражена 😌

Water, Lavender Flower Water, Sodium Olyvoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Sorbitol, Glycerin, Almond Oil Glycereth-8 Esters, Snail Secretion Filtrate, Ethylhexylglycerin (and) Phenoxyethanol, D-Panthenol, Citric Acid, Parfum.

Water - вода / розчинник

♡Lavender Flower Water Лавандова вода це засіб уходу для всіх типів шкіри. Вона здатна регенерувати тканини, тому її можна використовувати для тонкої або пошкодженої шкіри. Гидролат лаванды успокоює, освіжає і охолоджує шкіру,підходить д Таким чином, ви зможете отримати максимальну користь від продукту.

Sodium Olyvoyl Glutamate М'який рослинний ПАВ на оливковому маслі.

Coco-glucoside
Використовувати в якості пінооутворюючого, очищаючого, кондиціонуючого і підвищуючого в'язкість агента для рідких миючих засобів та шампунів. Підходить навіть для тендітної і чутливої шкіри.

Sorbitol
У косметиці використовується як зволожуючий компонент, що істотно впливає на текстуру виробу, надаючи їй особливу м'якість, пластичність і бархатистість. У рецептурах замінює гліцерин, гліколі. Вводиться зволожуючі креми, маски, рідка пудра, основи під макіяж, зубні пасти, лосьйони після гоління, дезодоранти, антиперспіранти, рум'яна, шампуні.

Glycerin
Гліцерин – це відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження.

Snail secretion filtrate
Слиз равликів — це просто чарівний цілющий коктейль із солодких хімічних речовин, які роблять вашу шкіру сяючою. Чарівні хімічні властивості слизу равликів походять від його особливого складу глікозаміногліканів і пептидів

Almond Oil Glycereth-8 Esters

Це емолент (пом'якшуючий компонент), який має м'яку очищувальну дію. Може використовуватися як соемульгатор, посилює очищувальні властивості косметичних продуктів.

Ethylhexylglycerin
Консервант. У косметиці рекомендований як багатофункціональний інгредієнт, що представляє собою: пом'якшувальну добавку в засоби догляду за шкірою

Phenoxyethanol
Консервант. У косметиці - як консервант, компонент антисептичної дії, має легку зволожуючу дію.

D-Panthenol
Вітамін B5. Має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію. Застосовується у всіх косметичних рецептурах: у сонцезахисних засобах, у засобах для догляду за шкірою та волоссям, дитячій косметиці та засобах для гоління. Інгредієнт має зволожуючу властивість, стимулює регенерацію клітин, природне вироблення колагену. До того ж Pantenol, проникаючи у шкіру, здатний зв'язувати молекули води, це виявляє його потужні зволожуючі властивості. D-panthenol стимулює активний поділ, зростання та оновлення клітин. Він бере участь у процесі створення ліпідів та білків. Завдяки цим особливостям Д пантенол добре загоює рани, пошкодження на шкірі, він допомагає від опіків, у тому числі сонячних, зменшує подразнення на шкірі, знімає почервоніння та зменшує запальні процеси. Знаменитий мус від опіків Пантенол містить цю діючу речовину в концентрації 4%. Пантенол стимулює природне вироблення колагену, тим самим підвищуючи пружність шкіри, повертаючи їй молодість, провітаміном В5 використовується в боротьбі з передчасним старінням шкіри. Він добре живить пошкоджену суху шкіру та волосся.

Citric Acid
Використовується в косметичних препаратах як консервант, розріджувач, модифікатор рН, піногасник, хелатуючий агент. Має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію.

Parfum (Fragrance)
Віддушка парфумерна