Швець Карина🤍

Mermade: Geez… Im Doing My Best

Mermade: Geez… Im Doing My Best

Цю маску мені подарувала красуня-ельфійка Zhukovka 🌸 в наборі з гелем для вмивання і кремом.

Мені було цікаво, чому всі так нахвалюють нову лінійку Mermade, тому Ліля мою цікавість втамувала :) за що я їй дуже вдячна 💝

Скажу чесно, спочатку я не очікувала взагалі нічого, але коли спробувала - думка змінилась.

Тож, поїхали, буду розповідати про масочку ↘️

Mermade: Geez… Im Doing My Best

Маємо таку тубу на 50 мл у мінімалістичному дизайні, притаманному бренду.

Одразу хочу зазначити, що термін зберігання після відкриття - 3 місяці! Спочатку мене це налякало, але я свою маску точно використаю за цей термін :)

Колір засобу ніжно-рожевий, дуже приємний, барбішний)

Текстура - щільний гель.

Аромат дуже приємний, легенький - не можу точно описати, на що мені схоже (можливо якісь цукерочки).

Виробник заявляє, що маска на основі ензимів та сечовини мʼяко відлущує і допомагає відновити шкіру. Так чи ні? Дізнаєтесь далі :)

🍬Вода - основа

🍬Гліцерин: зволожувач, компонент НЗФ

🍬Пентиленгліколь: зволожувач і розчинник

🍬Ізоаміллаурат: пом’якшувальний засіб, отриманий із ізоамілового спирту та лауринової кислоти.

🍬Ізоаміловий кокоат: ще один пом’якшувальний засіб, отриманий із ізоамілового спирту та кокосових жирних кислот.

🍬Гексиленгліколь: розчинник і зволожувач.

🍬Дипропіленгліколь: розчинник і зволожувач.

🍬Сополімер акрилоїлдиметилтаурат амонію/VP: загусник і плівкоутворювач.

🍬Фруктоза, глюкоза, сахароза: цукри, які мають зволожуючі властивості.

🍬Бегеніловий спирт: жирний спирт, який діє як пом’якшувач і емульгатор.

🍬Butyrospermum Parkii (масло ши): пом'якшувальний і зволожуючий засіб, отриманий з горіхів ши.

🍬Гідрогенізована касторова олія: пом'якшувальний засіб, отриманий з касторової олії.

🍬Стеариловий спирт: пом'якшувач і емульгатор

🍬Протеаза, субтилізин: ферменти, які мають відлущувальні властивості.

🍬Етилгексилгліцерин: консервант і кондиціонуючий засіб для шкіри.

🍬Каприлгідроксамова кислота: хелатуючий агент і консервант.

🍬Сечовина: зволожувач і кератолітик.

🍬Декстрин, аланін, глутамінова кислота, аспарагінова кислота: засоби для кондиціонування шкіри.

🍬Гексилнікотинат: похідна ніацинаміду (вітамін B3)

🍬Parfum: Аромат.

🍬Може містити: CI 16255, CI 42090]: кольорові добавки.

Одного разу під час нанесення маски я стикнулась з тим, що вона почала туго виходити з туби, а коли вийшла, то я побачила картину, як на фото (білі комки, які розчинялись при натисканні). Спочатку я злякалась, але потім звʼязалась з брендом і вони мене заспокоїли, сказавши, що ензими - це порошкоподібні речовини і можуть бути трохи по-різному розбиті, тому я зі спокійною душею продовжила користування.

З першого використання мені маска сподобалась, але єдине, що я тоді відчула - це хороше зволоження. Під час експозиції трошки було відчуття печіння в районі крил носу (але в мене там завжди подразнення від постійної алергії🙂, тому це ок), подальші рази я вже такого не відчувала.

Змиваючи маску, кожного разу я відчувала добре зволоження, трошки як сяйво шкіри - вона стає якоюсь наче більш наповненою і дуже приємною. Жодного дискомфорту, абсолютно.

Потім, почавши користуватись маскою більш часто, я зрозуміла, що і очищуючі функції вона все ж таки теж має, просто це відбувається максимально лагідно і поступово. Пори трохи світлішають і «стягуються» (звичайно візуально, «стягнути» пори не може нічого, це генетика🧬 ).

Буває таке, що я можу наносити маску і два дні підряд. Мені так дуже комфортно, все підходить, ніяких неприємних відчуттів. Я лишаю її на обличчі десь хвилин на 10, хоча виробник рекомендує на 3-5 хв. Mermade, розкажіть,чи можна робити так, як я?

Мені чомусь здається, що якщо немає дискомфорту і 10-хвилинна експозиція приносить лише позитивні враження, то чому б і ні? Склад маски дуже лагідний, тому думаю, що це цілком допустимо.

Продукт приємний у користуванні, бо доволі легко змивається. Так, відчувається гліцеринова плівочка, але в цілому мені доволі легко змити її і продовжити догляд - це займає буквально одну хвилину.

Глиняні маски я часто лінуюсь робити саме через складність змивання, а тут такого немає.

Все ж таки я б не розраховувала на якесь конкретне очищення від цієї маски - тут більше про лагідну дію. Особисто мені набагато більше подобається цей ефект наповненої і зволоженої шкіри.

Маска підійде всім типам шкіри - від сухої до жирної, просто сухій буде достатньо лише її, жирній/комбі треба ще якесь додаткове злущення.

Як ви вже зрозуміли, ця маска стала моїм фаворитом :) я навіть подрузі на день народження її дарувала. За таку бюджетну ціну це хороший продукт, який я однозначно можу рекомендувати та маю намір постійно повторювати у майбутньому (головне - не змінюйте формулу🙏🏻)

Вона не зробить чудес, але рука постійно тягнеться.

Mermade вкотре приємно дивує 🩷