Zhukovka 🌸

Я його злякалася ... Відео в кінці допису ⁠♡

Я його злякалася ... Відео в кінці допису ⁠♡

Привіт, мої чарівні 🐣


Вже всі , мабуть, знають , що я просто обожнюю своє волосся і приділяю йому чимало уваги 💇‍♀
Мені до рук потрапили чарівні Філери від Joko Blend і я з радістю почала їх тестувати. Для знайомства обрала блакитний філер з Гіалуроновою Кислотою і вітаміном F для сухого та жорсткого волосся.

Філер представлений у прозорій тубі разового застосування . Зберігається він у картонному пакуванні , на якому по обидві сторони , лаконічно розміщено безліч інформації .

Блакитна щільна рідина з приємним ароматом дорогого італійського мускатного вина .

Я його злякалася ... Відео в кінці допису ⁠♡
Я його злякалася ... Відео в кінці допису ⁠♡
Я його злякалася ... Відео в кінці допису ⁠♡

1. Двічі промиваємо шкіру голови

2. Рушником прибираємо зайву вологу

3. Змішуємо філер з водою у пропорції 1:1 (10мл+10мл)

4. Утворюється кремообразна маска

5. Наносимо на пасма, відступаючи від коренів 20 см 6. Додатково можна прогріти маску феном під шапочкою

7. Витримуємо ~ 20 хв

8. Змиваємо теплою водою

9. На довге та густе волосся рекомендовано ×2 порції 10. Курс 8 використань

Перше , на що я звернула увагу , це звісно аромат ! Ну люблю я все , що пахне ☺️


Далі , я помітила , що за кілька хвилин після нанесення волосся стало гарячим . Маска вступила в реакцію !


Я дотримувалась всіх правил та рекомендацій. І через 20 хв витимки, я зняла шапочку і злякалася , адже моє волосся було суцільною рибацькою сіткою(
Проте, навички перукаря мене дещо заспокоювали, адже я точно знаю, як виглядає волосся під час фарбування !


Додаю відео " Зелене яблуко" для розуміння 🍏 Був ось такий вигляд !


Я глибоко вдихнула і почала сушити волосся за допомогою фену і руки ( без гребінця )
І ось воно ! Я видихнула ! ЧУДО 🤩 ! Якого я так очікула від цього філера !
Волоссячко відчутно стало тяжче , наче додалося густини і об'єму ! Таким розсипчастим воно не було навіть після останньої моєї салонної процедури , от правда ! А цей блиск ?✨ Я сподіваюсь , що відео зможе все ж таки передати то сяяння...


Короче, результат не заставив довго на себе чекати🔑 Тому на завершення , дівчата , хочу сказати, що іноді такі оманливі сходинки ведуть до прекрасного результату ! ❤️
Я буду й надалі використовувати філери !

Особливо зручно брати їх з собою у подорож , замість масочки , адже багато місця ця штучка точно не займе !
І порада від мене , після філеру ( і після масок , навіть поживних ) використовувати кондиціонер . Данний філер не націлений на кондиціонування і очікувати від нього того не варто !
Кондиціонер має більш кислий pH і закриває лусочки, а з ними і все корисне, що дають маски та філери.
Цього разу я не використовувала кондиціонер для точного результату від філера для волосся з Гіалуроновою Кислотою від Joko Blend і скажу точно, результат є!