Zhukovka 🌸

Весняний аромат на повсякдень ♡

Весняний аромат на повсякдень ♡

Який він ззовні ?

Вигляд елегантний і чудово поєднується з ароматом . Прозорий кругленький флакон , який зберігає у собі парфум прозоро-бузкового кольору . Кришечка нагадує мені обручку 💍 Тільки погляньте на цю вишуканість . Камінь і два кільця . Нічого зайвого. Правда ж чудове поєднання ?!?


Що відчуваю я ?
Спочатку огортає зелений бузок в поєднанні з сицилійським лимоном . Весняний ранок , який пахне свіжістю і квітами 🪻 далі аромат стає теплішим і відкривається півонія та персик , але зовсім не солодкі . Листя терпкого зеленого чаю гарно відтіняє квітково-зелені поєднання і занурює у насолоду легкості , свіжості і свободи .
Кедр та мускус я не відчуваю , можливо саме тому мій чай терпкий .
Ммм. Як я їх люблю 💎

Аромат універсальний і ненав'язливий . Він чудово підійде для теплих літніх вечорів та стане гарним доповненням морозного зимнього ранку .
Я наношу його під будь-який стиль. Будь то класичний , молодіжний чи навіть спортивний одяг. Це для мене є перевагою , парфум на кожен день! Старенька , бюджетна ,добра класика )
Із мінусів хочу відмітити його розповсюдженність , адже цей аромат зустрічається на вулицях досить часто...
Але попри це залишається моїм улюбленцем у свіжій , квітковій категорії 💎

Прем’єра аромату: 2002

Країна ТМ: Франція

Зроблено в: Франція

Стать: для жінок

Класифікація: елітна

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Квітка персика, Листя чаю, Півонія Нота серця: Амбра, Зелений бузок, Мускус

Кінцева нота: Кедр, Китайський османтус, Птитгрейн

Весняний аромат на повсякдень ♡
Весняний аромат на повсякдень ♡