Mariia Braden

Сироватка заспокійлива з комплексом центели й біфідобактеріями

Сироватка заспокійлива з комплексом центели й біфідобактеріями

Близько місяця я тестувала її на чоловікові у якого часто бувають проблеми зі шкірою у вигляді почервоніння, також сама костисувалась сироваткою від Manyo Bifida Cica Herb Serum.

Ділюся відгуком 🙌🏻

⬇️ Що заявляє виробник:

- бореться із запаленнями та вугровим висипом;
- звужує пори;
- захищає епідерміс від агресивної дії зовнішніх факторів;
- регулює вироблення себуму, перешкоджаючи появі жирного блиску;
Містить корисні речовини:

🌀центела (42%), яка заспокоює шкіру;

🌀лізат біфідобактерій (35%), що посилює її захисний бар'єр;
🌀екстракти баклажану, куркуми, базиліку, коралини та гарбуза;
🌀рослинний комплекс 12 екстрактів, що надає догляд за порами, очищає епідерміс від внутрішніх забруднень.

Мої враження:

  • Дуже водна сироватка, зеленого кольору, пахне медициною та травами 🌱
  • Швидко вбирається як гель для обличчя;
  • Після використання немає відчуття липкості або подразнення.

Мінімальний ефект сироватки - насичує вологою та робить обличчя сяючим.

Якщо користуватись довго і постійно - можу офіційно заявити що вона справляється зі своєю основною функцією прибирання почервоніння та усунення подразнень.

Після того як чоловік почав користуватися нею 2 рази на день протягом місяця, його обличчя немає більше тих проблем що були раніше, він був в приємному шоці. ✨

Комбінація засобів догляду за обличчям в яку входила сироватка дуже допомогла зробити обличчя здоровим та сяючим ⭐️

У мене був випадок коли я 3 дні наносила сироватку на плече де було подразнення і почервоніння пройшло🔅

На обличчя я наносила її зранку, щоб шкіра була насиченою та захищеною ☺️

💥Мінус баночки в тому що вона дуже швидко закінчується, її хватить десь на півтори місяці або на місяць в залежності від використання.

+ Треба звернути увагу, що вона має травʼяний запах, це необхідно брати до уваги якщо є чутливість до такого.

Стосовно ціни , - я вважаю що засіб є ефективним та корисним, тому він вартує своїх грошей.

Обов’язково візьму ще ✨

Всім love 💕

Сироватка заспокійлива з комплексом центели й біфідобактеріями