Spodobaieva Maryna

Dolce & Gabbana L'Imperatrice

Dolce & Gabbana L'Imperatrice

L’Imperatrice 3 від Dolce & Gabbana неймовірно привабливий аромат. Парфум L’Imperatrice був випущений легендарним будинком моди у 2009 році у парфумерній лінійці Anthology.

Надихнулися вони при створенні лінійки колодою карт таро. У колекції D&G використовували старші аркани – вони є головними картами таро.

Третя карта таро, що означає імператрицю, недаремно була обрана, як ідея створення популярного аромату. Це одна з найсильніших і найцікавіших карток у магічній колоді, здатна розкрити справжній характер аромату.

Особливу увагу було приділено рекламної кампанії бренду, яка справила справжній фурор. В презентації брали участь популярні топ-моделі. Які позували абсолютно голими, тримаючи в руках парфуми. L’Imperatrice презентувала культова супермодель Наомі Кемпбелл. Дуже хотіла показати Вам рекламу, але пост заблокували, все ж таки голі фото🌚.

Всю антологію чекав успіх, але особливе місце зайняв номер три, який на сьогодні вже став легендою.

Fragrance Anthology складалась 5 ароматів (лінія мала шалений попит, тому трохи пізніше додали ще 3 запахи):

1 - Le Bateleur (Звабник);

3 - L'Imperatrice (Імператриця);

6 - L’Amoureaux (Закохані);

10 - La Roue de la Fortune (Колесо Фортуни);

18 - La Lune (Луна).

Згодом інтерес зник, окрім номера три. На жаль до цього часу цікаво, як звучать інші.

Піраміда:

Початкова нота: Ківі, Ревінь, Рожевий перець
Нота серця: Жасмин, Кавун, Цикламен
Кінцева нота: Лимонне дерево, Мускус, Сандал

Початкові ноти зачаровують своїм фруктовим звучанням, сумішшю запашного рожевого перцю, ківі та свіжого зеленого ревеню.

Серце - це соковитий кавун у квітковому поєднанні з цикламеном та жасмином.

Кінцеві охоплюють пряними нотками мускусу та сандалу з освіжаючою ніжністю лимонника.

L'Imperatrice має дуже просту та лаконічну упаковку. Але тут творці хотіли приховати таємний сенс: для справжної краси не потрібні прикраси.

Цей аромат можна любити або ненавидіти, ніяк не можна залишитися байдужим.

Природність запаху кавуна асоціюється в основному з літом. Але для мене він найкраще відчувається зимою, дуже ніжно і чуттєво одночасно.

Літом я переходжу в іншу категорію людей, які починають ненавидіти. Дуже часто в жарку погоду люди користуються ним не знаючи міри, жасмин виходить на першу позицію і починає душити.

Але навіть тут можна знайти вихід, я відкрила для себе мʼяку версію парфуму.

Цей раз мене здивував український виробник Extract.

Їхня вода Sun неймовірно привабливий аромат, для мене, це літня версія парфумів L'Imperatrice, яка не душить.

Dolce & Gabbana L'Imperatrice
Dolce & Gabbana L'Imperatrice