Strange Love

Тест-драйв української туші O’BAYS

Протестувала O’BAYS Ultra Volume Mascara і показую вам результати. В цілому, мені туш сподобалось, однак без захоплення. Ця туш "хорошист", проте не відмінник.

Тест-драйв української туші O’BAYS

У відгуках читала, що всі від неї у захваті. Я до такої не звикла, але одразу зрозуміла переваги: вона швидко наносить туш майже на усі вії в один рух. Проте добиратися в кутики моїх маленьких очей нею доволі важко.

Мої вії від природи дуже погані, та ще й кучеряві. Тому я не чекала дива. Але на фото можна побачити кардинальну різницю між ДО та ПІСЛЯ. Хоча, як на мене, один шар на моїх віях виглядає краще.

Це справді так. Навіть один шар добре потовщує війки і робить їх виразнішими. Проте звідси і випливає мінус: наносити другий шар треба доволі акуратно, аби війки не злипалися, як переварені макарони.

На фото - туш під кінець дня (приблизно 6-7 год на очах). Бачимо невеличке осипання пігменту на повіках, вилиці та один великий шматочок туші у кутику очей. В цілому ситуація не критична, допускаю таке осипання під кінець дня.

Як за свою ціну, туш справі непогана. Однак все ж таки осипається під кінець дня, хоч і не критично. Вії подовжує та потовщує, головне не переборщити, бо можна отримати лапки павука