Хаiт Маргарита

База під тіні - лайфхаки та помилки.

База під тіні - лайфхаки та помилки.

Багато хто досі недооцінює роль бази для тіней у макіяжі очей. Але вже не раз було доведено, що цей продукт може кардинально змінити ваші відносини з тінями на краще.❤️

Скажу чесно, для мене ця тема дуууже актуальна,бо я - власниця нависаючого повіка та дуже масної шкіри очей. На мені реально можна перевіряти бази на стійкість😁

Давайте розбиратись як воно працює і як зробити так,щоб тіні не "зникали опівдні" 😏

У середовищі професійних візажистів база також називається праймером або основою - це спеціальний косметичний засіб, який додає стійкості макіяжу на очах.

Бази під тіні бувають з кольором та прозорі. Обидва види гарні, основна різниця тільки в тонуючому ефекті - прозорі вам нічого не перекриють, їх основна функція - продовжити життя тіней на повіці.

Ще маю сказати,що кольорові бази роблять тіні більш яскравішими.🤩

Найкращий спосіб нанесення - це ваш палець! 👆🏻

Жодний пензлик не зробить це краще. Від контакту з пальцями база стає більш пластичною і більш рівномірно наноситься.

Бази під тіні потрібно маленьку горошинку. Не наносьте її багато!🙅🏻‍♀️ Розумію, що чисто психологічно надійніше нанести побільше, але це зовсім не потрібно.☺️

Основні помилки :

📌нанесення бази на все повіко аж до бровей. Не робіть так, бо це потім заважатиме розтушовці тіней. Багато дівчат не розуміючи цієї проблеми або зовсім закидують тіні і не використовують їх, або перестають виходити вище за складку рухомої повіки😕

Достатньо нанести базу на рухому повіку та в складку, а консилером вирівняти тон шкіри під бровою , тоді тіні будуть гарно розтушовуватись без дірочок та плям.👌🏻

А якщо ви - початківець у роботі з тінями, то ловіть лайфхак - перед тим,як наносити тіні, візміть невеличкий пухнастий пензлик та припудріть зону під бровою, на якій лежить консилер. Це значно полегшить вам розтушовку будь яких сухих тіней над складкою і тіні будуть плавно входити у шкіру легкою “димкою”.🤩

📌Нанесення тіней відразу,не чекаючи,поки база застигне. Це позначається на стійкості мейкапу очей та тіні скочуються в перші 2-3 години.

Виключення - база під глітер,або сяючий пігмент. От тут треба поспішити та встигнути нанести за перші 5 секунд,поки база ще липка - саме цей проміжок часу - вирішальний для шимерних тіней, або глітеру.

‼️ Лайфхак для дівчат з чутливими “плачущими” очима. Перед тим як наносити базу під тіні - візьміть ватну палочку, приберіть нею зайву вологу з кутика(який зазвичай у вас “плаче”), та нанесіть базу на все повіко,заходячи на цей самий зовнішній кутик. Це збереже стійкість ваших тіней .😉

Тепер перейдемо до моїх рекомендацій.

Ті, хто люблять косметос (а ми тут саме такі зібрались😉) знає про такі хітові продукти як NARS Cosmetics Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base та Urban Decay Eye Shadow Primer Potion. Ці бази коштують недешево,але відпрацьовують кожну копійку, якщо хочете себе побалувати - беріть.🤩

Але сьогодні хочу поділитись своїми бюджетними улюбленцями.

1. Wet N Wild Photofocus Eyeshadow Primer - чудовий бюджетний праймер для масних повік! Тримається зубами, у складі помічено поєднання таких інгридієнтів як talc та cyclopentasiloxane,які разом відповідають за стійкість(зверніть увагу,що саме ці інгрідієнти є і в хітових базах,про які я казала вище) Ця база злегка тонує повіко, не подразнює ,в неї вдала консистенція легко розподіляється та підсилює колір тіней. Коротше, рекомендую 🔝

2. NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base - легка,напівпрозора база. Стійка, не потребує танців з бубнами - дуже легко розподіляється та гарно тримає тіні! Врятує навіть самі провальні ваші тіні. Любоф ❤️

А які у вас улюбленці серед баз? Чи користуєтесь ними взагалі?

Якщо було корисно і цікаво, ставте лайк, мені буде дуже приємно!🥰