Дарина🦉

Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір

Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір
Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір
Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір

Привіт красуні і Mr.Scrubber !!!

Це перше моє знайомство з цим брендом, а спонукнула мене, нашумівша рожева сироватка, від якої всі в захваті. Тож я захотіла її спробувати, але на очі потрапила ця - Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкіри. Почитавши, що обіцяє виробник, вибір був зроблен.

Тож дивимось - чи є ефект, чи то просто голуба водичка в гарному пакуванні?!

Ефект який обіцяє виробник:
- зменшення кількості висипів;
- природне відновлення, загоєння мікропошкоджень;
- збільшення рівня гідратації шкіри;
- підвищення пружності й еластичності;
- помітний ефект ліфтингу.

Зовнішній вигляд:

Дуже гарне пакування - темно синя коробочка, з плотного картону. В середині є спеціальний отвір для засобу (що забеспечцю цілісність засобу, і як на подарунок, дуже сучасно виглядає. На коробці є вся необхідна інформація, для користувача.

Флакончик з сироваткою зроблений з товстого, прозорого скла. Кришка з піпеткою міцно закручивається. Піпетка добре працює, гарно тримає рідину. Об'єм 30 мл.

Аромат та текстура:

Аромат- я відчуваю легкий, свіжий аромат, якоїсь квітки, в самому флаконі, на шкірі, ніякого аромату вже не має.

Текстура - "густа водичка", прозоро-голубого кольору. Приємна до шкіри, яка не розтікається, дуже комфортно розподіляється по обличчю. Миттєво вбирається, не залищає ніяких після себе слідів.

Склад (інформація з сайту):

Aqua (Water),  Niacinamide, Pentylene Glycol, Copper PCA, Sodium Hyaluronate, Betaine, Hexylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Dextrin, Alanine, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Copper Tripeptide-1, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine.

Комплекс Copper PCA, запатентований антиоксидант на основі міді, впливає на синтез колагену та еластину, відновлює і зміцнює шкіру, захищає від впливу вільних радикалів, має потужний антиоксидантний ефект, який у рази перевищує дію вітаміну С. Завдяки вираженим в'яжучим і антимікробним властивостям регулює секрецію себуму, візуально зменшує пори і кількість запальних елементів;

трипептид міді загоює і знижує запальний потенціал дерми, сприяє регенерації клітин;

ніацинамід, вітамін В3, зберігає шкіру матовою, відновлює баланс, зменшує видимість пігментації;

гіалуронова кислота глибоко зволожує, покращує пружність і еластичність, має виражену протизапальну дію;

зволожувальний комплекс насичує всі шари шкіри вологою, запобігає її трансепідермальній втраті;

комплекс амінокислот усуває сухість, лущення, подразнення чи почервоніння, слугує "будівельним матеріалом" для міжклітинного матриксу і клітин, надає шкірі свіжого вигляду;

бетаїн пом'якшує, вітамінізує, робить шкіру оксамитовою на дотик;

пентіол - зволожувальний інгредієнт з потужною протимікробною дією.

Я далеко не "гуру" по складах, тут класно все описує наша красуня saybeautyk, яка на днях робила допис, про ці сироватки, раджу почитати!

Спосіб застосування:

Наносила вранці декілька крапель сироватки на очищену шкіру обличчя, масажними рухами. Після наносила крем для обличчя.

Мої враження від "голубої водичкі":

Як говорять дівчата : "конячка робоча", ще і з першого використання!

+ вона миттево заспокоює шкіру, мені здається почервоніння аж "видихають" після нанесення;

+ ефект ліфтінгу, справді є, особливо в ранці - це топ засіб для мене, розгладжує та "підіймає" обличчя;

+ пори - вони не стали меншими, але, рідина їх так заповнює (а в моєму випадку то не пори, а кратори), що зовні шкіра здається гладкою. Мені подобається цей ефект (якщо треба кудись в "люди", дуже швидкий засіб, привести себе до ладу);

+ обличчя протягом дня не схоже на "жирний млинець";

+ ніяких неприємних відчутів, алергічних реакцій не було;

+ гарно освітлює шкіру;

+ дуже добре протягом дня тримає вологу, дуже гарно живить шкіру;

+ економічна в використанні.

- ефекту матування, чи натяку на нього я не помітила, сироватка надає гарний та здоровий блиск шкірі;

І попередження, якщо ви маєте лущення шкіри, дуже сухі зони (з "коркою"), вона трохи пофарбує відмерші частинки шкіри (чоловік сказав, що в мене брудний ніс).

Так, шкіру обличчя вона не фарбує, на пальцях теж нічого не залишається!

Це перша, така вдала моя сироватка, яка працює з першого разу! Дуже задоволена цією "голубою водичкою", і залюбки повторю ще.

💙

Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір
Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір
Антиоксидантна сироватка для боротьби з недоліками, захисту і підтримання природного мікробіому шкір