Олена ✨

У пошуках комфортного крему для зони навколо очей?

У пошуках комфортного крему для зони навколо очей?

Мова піде про крем для зони очей від українського бренду Elenis, на який натрапила після тривалих пошуків.

У пошуках комфортного крему для зони навколо очей?

Пакування. Білий флакончик з помпою та прозорою кришечкою. З мінусів - незрозуміло, коли крем буде закінчуватися. На помпу треба натискати легенько, не до упору, щоб не переборщити з кількістю крему, якого потрібна невеличка горошинка. Дизайн доволі мінімалістичний. З того, що не подобається – білі літери на жовтій стрічці. Контрастність цього тексту дуже низька і не впевнена, чи люди з поганим зором розбере, що там написано.

Склад – те, що мене зацікавило та спонукало спробувати саме цей крем-флюїд.

Активні інгредієнти сприяють зволоженню та протинабряковій дії: кофеїн, рутин, ескулін, екстракт кінського каштана, олії вечірньої примули та жожоба, пантенол, гіалуронова кислота та коензим Q10.

Увесь склад (INCI) для допитливих 👇

Water (вода) – розчинник,

Glycerin – зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт,

Aesculus Hippocastanum Extract (екстракт кінського каштана) – заспокійливі властивості, зміцнення стінок кровоносних судин та капілярів, покращення обмінних процесів у клітинах шкіри,

Eveningprimrose (Oenotherabiennis) Oil (олія вечірньої примули) – заспокійливі властивості, пом’якшення, зволоження, антиоксидантна дія, емолент,

Ubiquinone (коензим Q10) - антиоксидант

Rutin (рутин) – антиоксидант, капілярозміцнююча дія,

Panthenol - заспокійливі властивості, зволожувач

Simmona Chinensis (jojoba) Seed Oil (олія жожоба) - емолент,

Esculin - зміцнююча дію на стінки кровоносних судин,

Hydrolyzed Wheat Protein (гідролізовані протеїни пшениці) – зволожувач, фітопептид,

Caffeine (кофеїн) - антиоксидант,

Urea - зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт,

Sodium Polyacrylate - регулятор в'язкості, стабілізатор емульсії,

Hyaluronic Acid (гіалуронова кислота) - зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт,

Sodium Hyaluronate (гіалуронат натрію) - зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт,

Soluble Collagen (колаген) – зволожувач, розгладжує та пом’якшує шкіру,

Glyceryl Polyacrylate – інгредієнт, отриманий з гліцерину, який висихає, утворюючи тонке покриття на шкірі,

Trehalose - зволожувач,

Serine - зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт,

Pentylene Glycol – зволожувач, розчинник,

Lysine – зволожувач, бере участь у формуванні колагену,

Algin – регулятор в’язкості,

Caprylyl Glycol – зволожувач, емолент,

Ectoin - антиоксидант,

Glycyrrhizic Acid - консервант,

Рarfum – парфумування (єдиний складник середньої безпеки у складі)

Враження. Засіб кремового кольору з ледь відчутним солодким ароматом. На дотик трохи жирнький, але по факту повністю вбирається за лічені секунди. Консилер лягає ідеально, без скатування.

У перші дні здавалось, що не вистачає зволоження. Але вдома з’явився новий домашній улюбленець – «зволожувач» і проблема зникла (це стосується не лише зони навколо очей).

Протягом періоду використання мішки під очима не були помічені (але я до них не схильна). Вени нікуди не ділись, їх не позбудешся кремчиком, але зона під очима стала світлішою, наскільки це можливо у моєму випадку (P.S. на мені можна вивчати судинну систему людини).

А найголовніше – комфорт! Жодного печіння, подразнення чи дискомфорту. Траплялось так, що з іншими кремами в дні, коли очі перенапружені або за збігом інших обставин відчувалось незначне короткочасне печіння після нанесення, але з цим кремом-флюїдом такого не було жодного разу.

Для мене крем-флюїд Еlenis став справжньою знахідкою! Це той випадок, коли не шкода витраченого часу на перегляд складів десятків кремів для зони навколо очей. Можу рекомендувати його тим, хто в пошуках комфортного догляду за ніжною шкірою навколо очей.