Дарина🦉

Натуральний бальзам для губ "Манго"

Натуральний бальзам для губ "Манго"

Привіт 🖐🏼

Допис присвячується шанувальницям солоденького. Після користування шампунем від Tink з манго, я закохалася в цей аромат. І в моему святковому подарунку був натуральний бальзам для губ "Манго" від Mayur. Бренд для мене новий, тож кажу одразу знаймство вийшло дуже приємним.

Переваги від виробника:

- натуральний бальзам заснований на екстракті кокоса; - екстракт манго має інтенсивні поживні властивості; - чудово справляється з сухістю, лущенням та відчуттям стягнутості; - олія жожоба активно живить шкіру, робить її більш пружною та еластичною; - олія мигдалю насичує шкірний покрив вітамінами; - масло кокоса посилює бар'єрні здібності шкіри; - засіб має приємний аромат манго.

Зовнішній вигляд - дуже простий, футляр з пластику чорного кольору, кришечка міцно закрівається. Сам стік дуже легко викручивається. Об'єм 5 гр.

Аромат та текстура

Аромат - дуже приємний, аромат солодких цукерок з стиглим манго. Не довго залишаеться на губах. Має легких солодкий смак.

Текстура - перші пару нанесень, стік був прям твердий, потім розм'якнувши текстура стала дуже приємна та м'яка, легко ковзає по шкірі (такий м'який віск).

Склад:

Bees Wax, Olea Europaea Fruit Oi, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Tocopheryl Acetate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Parfum, Colour.

  • Бальзам дає легкий блиск, майже не помітний (трохи сяє).
  • Легко лежить на губах, не липкий, не жирний, не тече.
  • Супер комфортний в нанесенні.
  • Дуже гарно зволожує та живить шкіру.
  • Добре прибирає лущення.
  • Загоює ранки та тріщини.
  • Економічний та бюджетний.
  • Ну і аромат, це мій топ.

Дуже задоволена цим бальзамчиком, і обовязково повторю!🦉

Натуральний бальзам для губ "Манго"
Натуральний бальзам для губ "Манго"
Натуральний бальзам для губ "Манго"