Швець Карина🤍

MEDI-PEEL: BOR-TOX PEPTIDE AMPOULE&CREAM

MEDI-PEEL: BOR-TOX PEPTIDE AMPOULE&CREAM
MEDI-PEEL: BOR-TOX PEPTIDE AMPOULE&CREAM

Я дуже давно марю цією серією і свої семпли купувала ще коли вона мала назву Bor-tox, а не Peptide-tox, як зараз. Наскільки я знаю, то формула засобів не змінилась, тож різниця лише в назві.

А тепер детальніше про обидва засоби ↘️

MEDI-PEEL: BOR-TOX PEPTIDE AMPOULE&CREAM

Має приємну молочкову, легку текстуру. Засіб не жирний, не липкий, приємно відчувається на обличчі. Аромату майже немає, лише легкий косметичний, але він все одно ледь відчутний.

Він був прогнаний через ШІ, бо що в ампулі, що в кремі кількість інгредієнтів незліченна ;)

Тож наразі так.

Отже, склад сироватки:

1. Основні речовини для зволоження і збереження вологи:

- Hydrolyzed Collagen: гідролізований колаген, покращує еластичність і структуру шкіри.

- Purified Water: очищена вода.

- Butylene Glycol: зволожувальний агент.

2. Зволожувачі та олії:

- Hydrogenated Polyisobutene: олія, що забезпечує гладкість і зволоження шкіри.

- Sodium Hyaluronate: гіалуронова кислота, яка забезпечує інтенсивне зволоження.

3. Ферментовані екстракти для покращення стану шкіри:

- Lactobacillus/ Pumpkin Ferment Extract: екстракт ферментований з тикви, може мати протизапальні властивості.

- Lactobacillus/ Soybean Ferment Extract: екстракт ферментований з сої, поживний для шкіри.

- Lactobacillus/ Pomegranate Ferment Extract: екстракт ферментований з гранату, багатий на антиоксиданти.

- Lactobacillus/ Horseradish Root Ferment Extract: екстракт ферментований з кореня хрону, може мати протизапальні властивості.

- Yeast/ Grape Ferment Extract: екстракт ферментований з винограду, має антиоксидантні властивості.

- Yeast Ferment Filtrate: фільтрат ферментований з дріжджів, поживний для шкіри.

- Bifida Ferment Lysate: ферментований лізат Bifida, підтримує баланс мікробіому шкіри.

4. Активні інгредієнти для зменшення ознак старіння та покращення стану шкіри:

- Adenosine: зменшує ознаки старіння шкіри.

- Edelweiss Callus Culture Extract: екстракт культури клітин еделвейсу, антиоксидантний і поживний для шкіри.

- Hydrolyzed Elastin: гідролізований еластин, покращує еластичність шкіри.

- Gardenia Extract: екстракт гарденії, може мати антиоксидантні та заспокійливі властивості.

- Gimo Root Extract: екстракт кореня гімо, може мати протизапальні властивості.

- Chaga Extract: екстракт чаги, багатий на антиоксиданти.

5. Пептиди:

- Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Oligopeptide-32, Oligopeptide-29, Palmitoyl Pentapeptide-4: пептиди, які підтримують здоров'я шкіри та зменшують ознаки старіння.

6. Інші компоненти:

- 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Arginine, Carbomer, Allantoin, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Cross Polymer, Laureth-7, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Palm Oil, Fragrance: ці компоненти можуть виконувати функції зволоження, стабілізації формули, антиоксидантів тощо.

Також має легку і не жирну текстуру, але трохи щільний. Консистенція - крем у класичному його розумінні.

Ніяких негативних відчуттів у використанні не викликав.

Він тут просто кілометровий 🤯

Отже, розбір складу крему:

1. Основні речовини для зволоження і збереження вологи:

- Purified water: очищена вода.

- Dipropylene glycol: гліколь, що забезпечує зволоження шкіри.

- Hydrogenated polyisobutene: зволожувальна речовина.

2. Зволожувачі та олії:

- Butylene glycol: зволожувач.

- Triethylhexanoin: олія, що забезпечує гладкість.

- Cetearyl alcohol: зволожувальний агент, також може використовуватися як стабілізатор.

- Shea butter: масло каріте, що живить і зволожує шкіру.

- Caprylic/capric triglyceride: олія, виготовлена з кокосового масла.

- Ethyl Hexyl palmitate: олія, що забезпечує гладкість шкіри.

- Glycerin: гліцерин, що зволожує шкіру.

- Squalane: олія, яка підтримує вологу шкіри.

- Macadamia Seed Oil: олія з насіння макадамії, живить шкіру.

- Jojoba Seed Oil: олія з насіння жожоба, яка зволожує і живить шкіру.

- Hydrogenated Lecithin: зволожувальний агент.

3. Активні інгредієнти для покращення стану шкіри:

- Hydrolyzed collagen: гідролізований колаген, покращує еластичність шкіри.

- Allantoin: заспокоює та зволожує шкіру.

- Panthenol: протизапальний і заспокійливий компонент.

- Trehalose: зволожує і захищає шкіру від втрати вологи.

- Hydrolyzed elastin: гідролізований еластин, покращує тонус і еластичність шкіри.

- Edelweiss callus culture extract: екстракт культури клітин еделвейсу, антиоксидант і протизапальний компонент.

- Yeast fermentation filtrate: ферментований екстракт дріжджів, покращує текстуру шкіри і стимулює вироблення колагену.

- Bifida fermentation filtrate: ферментований екстракт Bifida, покращує захисні властивості шкіри.

- Ceramides (NP, NS, AP, ASE, Opi): комплекс церамідів, що зміцнює бар'єрну функцію шкіри.

- Adenosine: заспокійливий компонент, який зменшує відчуття запалення.

- Anemarrhenae asphodeloides Root Extract: екстракт кореня рослини, що має антибактеріальні властивості.

4. Антиоксиданти і заспокійливі компоненти:

- Oregano extract, rosemary leaf extract, thyme flower/leaf/Stem Extract, Yania Rubens Extract: рослинні екстракти з антиоксидантними властивостями.

- Biosaccharide Gum-1: заспокійливий і зволожувальний компонент.

5. Пептиди:

- Acetylhexapeptide-8, copper tripeptide-1, oligopeptide-29, oligopeptide-32, palmitoylpentapeptide-4: пептиди, які підтримують здоров'я шкіри та зменшують ознаки старіння.

6. Інші компоненти:

- 1,2-hexanediol, arachidyl alcohol, sodium polyacrylate, hydroxyethylacrylate/sodiumacryloyldimethyltaurate copolymer, malt extract, cholesterol, phytospingosine, Polyglyceryl-3 Distearate, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Glyceryl, Sodium Hyaluronate, Butes-3, Stearic Acid, Sodium Benzo Triazolylbutylphenolsulfonate, sorbitan isostearate, tributyl citrate, ethylhexyl glycerin, disodium EDTA, polysorbate 60, fragrance: ці компоненти можуть виконувати функції зволоження, стабілізації формули, антиоксидантів тощо.

Відверто кажучи, я так і не дійшла до якоїсь остаточної думки про засоби, та і з семплів неможливо зробити ніяких висновків, адже пептиди - це той актив, що має накопичувальну дію і результат можна оцінити як мінімум за півроку регулярного користування.

Конкретно про семпли:

Мені їх вистачило на три рази, але я наносила ДУЖЕ щедро. Тобто, взагалі то можна розтягнути десь на разів 5.

Маленької кількості ампули і крему мені було недостатньо, я відчувала сухість, тому стала брати більшу кількість, з якою вже було комфортніше.

Поки це все. Я все одно маю намір у майбутньому спробувати саме цю ампулу у ранковій рутині, адже вона, по суті, закриває одразу кілька потреб.

Крем не бачу сенсу брати для себе, адже в вечірню мою рутину він не покатить (бо там в мене кислоти або ретинол, які не сумісні з пептидами), а вдень в основному спф.

Взагалі я задоволена, що спробувала семпли і знаю тепер текстуру засобів як мінімум, це головне.

Дякую за увагу 🧸