Дарина🦉

Summer I Turned Pretty

Summer I Turned Pretty

Привіт дівчата!

Багато хто, вже познайомився з парфумами українського виробника 13PERFUMES. Тож і я не витримала, і замовила на осліп три аромата ( і не пошкодувала як зазвичай). Я обарала:

  1. Summer I Turned Pretty
  2. Skinny Dipping Perfume
  3. Kiss-On-Cheek

Почну з фаворита Summer I Turned Pretty.

Класифікація: нішева
Тип аромату: фужерні
Початкова нота: Базилік, Евкаліпт, Квіткові ноти, Лимон
Нота серця: Ірис, Гвоздика, Жасмин, Лаванда, Ожина, Чебрець
Кінцева нота: Ветівер, Дубовий мох, Кумарин, Мускус, Пачулі, Сандал

Склад:

ALCOHOL;  FRAGRANCE (PARFUM); LINALOOL; CITRAL; HYDROXYCITRONELLAL; EUGENOL; COUMARIN; BENZYL ACETATE.

Зовнішній вигляд:

Лаконічний флакон, дизайн простий - флакон яскраво помаранчевого кольору з назвою аромату. Розпилювач гарно працює з першого разу. Об'єм 10 мл. Дуже зручний формат, який всюди можно брати з собою.

Перше враження після нанесення, це соковитий червоний апельсин, який вривається в крижану воду (він нібито і солоденький, але відчувається свіжість), І супроводжують його квіти (мені чому спадають на думку саме білі, ніжні квіточки). Через хвилин 15, насичено відчувається гвоздика з лавандою, дуже цікаве поєднання, для мене гвоздика тут перемогає. Коли виходжу на свіже повітря, відчуваю десь далеко солодкий ирис, дуже ніжно він переплетається з гвоздикою.

І на кінец ідуть ноти мускусу та пачулі, які надають тривалого шлейфу.

Цей аромат в мене асоціюється з початком теплої весни, коли потрохи, все зацвітає, але є холодні хвилі в повітрі.

Тривалість на шкірі 6-7 годин, на одязі годин 12 відчуваю точно.

Дуже мені зайшов цей аромат, наш бренд приємно мене вразив!

Всім тепла🌸

Summer I Turned Pretty
Summer I Turned Pretty
Summer I Turned Pretty