Дарина🦉

Skinny Dipping Perfume

Skinny Dipping Perfume

Skinny Dipping Perfume - цей аромат, я обрала на кожен день, тут ніжність просто зашкалює.

Класифікація: нішева
Тип аромату: деревинні, квіткові, цитрусові
Початкова нота: Бруньки чорної смородини, Грейпфрут, Лимон, Лист томату, Ревінь, Ягоди чорної смородини
Нота серця: Кардамон, Магнолія, Троянда
Кінцева нота: Ветівер, Дубовий мох, Мускус

Зовнішній вигляд:

Лаконічний флакон, дизайн простий - флакон ніжно рожевого кольору з назвою аромату. Розпилювач гарно працює з першого разу. Об'єм 10 мл. Дуже зручний формат, який всюди можно брати з собою. Упаковані в картону яскраву коробочку.

Склад:

ALCOHOL;  FRAGRANCE (PARFUM); GERANIOL;  LINALOOL.

Тривалість на шкірі 6-7 годин, потім вже хочеться оновити. На одязі годин 12 відчуваю точно.

Перше, що приходить на думку, коли одягаєшь цей аромат - смузі з чорної соковитої смородини, але не солодкого, а з кислинкою ревеню ( або румбамбару, ця назва мені більш подобаєтся) та терпкого грейпфрута. Через деякий час відчувається солодка магнолія, дуже ніжна (яка тільки тільки розпустилася). Троянди тут, я взагалі не відчуваю, присутня якась соковита зелень. І на кінець, це мускусний тривалий шлейф. Дуже теплий та ніжний аромат з цікавими відтінками пряностей, надає спокою та гармонії.

Мені здається він підійде всім та на кожен день. Тож це дуже крута ідея для подарунку!

Всім дякую 🦉

Skinny Dipping Perfume
Skinny Dipping Perfume