Євгенія 👩

#glassesday

#glassesday

Всім привіт✌️

Нещодавно M A X I M O V A🌷 розповіла, що 4 березня - це Міжнародний день людей, які носять окуляри та запросила приєднатися до челенжу у стилі Офісної Сирени). Як на мене, то ця ідея просто розкішна, тому хочу подякувати красуні за запрошення❤️.

Сьогодні 100% моє свято, бо я ношу окуляри з першого класу, а це вже 24 роки).

У своєму б'юті-плані писала, що я досі соромлюся окулярів, а все тому що у моєму випадку це не сексі-кішечка). Лінзи моїх окулярів дуже товсті, тому що мінус у мене великий і за рахунок цього, лінза дуже сильно зменьшує око, що виглядає зовсім не пропорційно обличчу.

Проте, треба виходити зі своєї зони комфорту, виконувати один пункт зі свого б'юті-плану та звичайно ж підтримати чудовий челенж👌.

Тому, я сьогодні в окулярах та в образі офісної Сирени👇

  • Основа під макіяж - Maybelline Baby Skin.
  • Тон Maybelline New York Affinitone (02 - Light Porcelain).
  • Консилер Maybelline Affinitone Concealer
  • Пудра - Lumene Sheer Finish
  • Контурінг з палеткою Essence Hey Cheeks
  • Рум'яна - Benefit Galifornia
  • Стрілки та каял - підводка Essence Liquid Ink + O’BAYS Satin Eye Liner (чорний).
  • Тіні - Golden Rose Eyebrow Powder (07) + Ruby Rose Deluxe Make Up Kit.
  • Брови - олівчик від Eveline (Soft Brown), трохи змішаний з тінями Golden Rose та гель для укладки від Lamel.
  • Губи - контур - сатиновий олівець O’BAYS (05 відтінок). Серединка - NYX Butter Gloss (05 - Creme Brulee).

Сподіваюся, що хоч трохи схоже на офісну Сирену, а не на вчительку🤣.

Дякую за увагу та за таку кількість привітань з Днем Народження, трохи пізніше викладу допис з цього приводу та буду хизуватися подарунками💕