ВікторіяS

Креми від CeraVe

Креми від CeraVe

💭Моє знайомство із брендом CeraVe почалося у 2021 році з усім відомим гелем для вмивання CeraVe Foaming Cleanser (бірюзовий). Результат після використання мене вразив і закохав - шкіра почувається добре, не стягується, гарно очищена, а головне, гель - без ароматизаторів, що обожнює моя шкіра. Вже після використання гелю з’явилося бажання придбати креми.

Mаю шкіру схильну до недосконалостей, розширені пори, комбінований тип (десь жирненька, десь суха).🫡

Отже, комбо від CeraVe : CeraVe AM Facial Moisturising Lotion SPF30 (денний крем ) і CeraVe Facial Moisturizing Lotion (нічний крем).🧴

Креми від CeraVe
Креми від CeraVe
Креми від CeraVe

Великою і основною його перевагою, я вважаю, є наявність SPF, який є необхідний завжди, незалежно від сезону. Тобто тобі не потрібна ще одна баночка, що заощаджує і гроші, і місце на полиці)
Крем має приємну текстуру, не залишає липкості, гарно вбирається та достатньо зволожує мою шкіру. На свотчі можна побачити різницю між новою версією крему з SPF30 і зі старою версією SPF35, він став наче рідкішим
Крем використовую також як базу під макіяж, тональний засіб під ним не скочується.
Крем гіпоалергенний та некомедогенний, не містить парабенів ароматизаторів, але мені трішки пахне терпким волоським горішком))

Неймовірно легка гелева текстура, яка гарно зволожує та заспокоює шкіру обличчя від важкого, для шкіри, дня і впливу зовнішніх факторів. Крем швидко вбирається у шкіру, тому після догляду можна спокійно одразу відпочивати.😴

І для мене ГОЛОВНИЙ ПЛЮС цих двох засобів - ДОЗАТОР😍. Він ну дуже зручний та гігієнічний! Крем на 98% видавлюється із туби, кілька натисків достатьо для використання, тобто ви точно не додасте забагато крему на обличчя). Не люблю баночки, у які треба лізти лопатками/пальцями, бо так чи інакше щось та попаде туди і кажи “бувай” безпеці (ну, це моє переконання!!)). І, ще раз наголошу, що засоби не містять ароматизаторів, які і провокують, у багатьох випадках, ще більше висипань. Не скажу, що моя шкіра стала краща, але точно не гірша від кремів)

Гріхи у мене тільки з харчуванням))🤭

Будьте красиві і здорові😘