Дарина🦉

Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink

Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink
Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink

Всім привіт!

На що, я розраховувала коли обирала тонер за таку бюджетну ціну?! Та ні на що, окрім додаткового очищення після першого етапу. І може зараз в мене полетять камінчики, але я не вважаю, що тонер дуже потрібна річ в догляді, я роками ними не користувалась (але зараз в мене декілька). Чому обрала саме цей? - по перше мені сподобалась сироватка від цього бренду, про яку писала тут https://club.makeup.com.ua/post/30605/ , і мені захотілося надалі з ним знайомитися, по-друге, я не вважаю потрібним купляти тонер за великі гроші, + мене зацікавив склад!!!

Тонер підходить для комбінованого та жирного типів шкіри (але на сайті є, ще два).

Ну поїхали...

Що каже виробник:

Легкий тонер для обличчя Tink містить активний компонент - трояндову воду, яка допомагає звузити пори та знизити вироблення себуму, глибоко очищає та освіжає шкіру, зберігаючи її зволоженою.

Склад:

Трояндова вода, екстракт алое, екстракт манго, ніацинамід, саліцилова кислота.

Екстракт алое у складі засобу запобігає утворенню висипань та допомагає підтримувати рівний тон шкіри. Екстракт манго допомагає прибрати жирний блиск та надає шкірі матовості. Не містить спирту.

Зовнішній вигляд:

Простий пластиковий флакон білого кольору. Кришка фліп-топ гарно закривається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 200 мл.

Текстура та аромат:

Аромат - алоє+ чайна троянда, але не солодка, а дуже свіжа (я не переношу троянду в косметичних засобах, популярна міцелярна вода, то для мене був жах), тут троянда дуже приємна та легка. Аромат на шкірі залашається десь на пів години.

Текстура - рідка водичка, жовто-прозорого кольору. Приємна до шкіри, не липка.

Що отримала від тонера, та які + :

  1. Дуже круте матування шкіри, не пам'ятаю, щоб ішний тонер так матував (як власниця жирного типу шкіри, мені дуже подобається цей ефект), протягом дня шкірі не блищить як млинець
  2. Круто освіжає обличчя
  3. Гарно очищує, перші хвилин 5 ласкоче шкіру
  4. Не залишає відчуття стягненості, навпаки отримуєш зволоження
  5. Легкий та приємний в використанні
  6. Дуже бюджентий та економічний

Мінуси:

Ні які пори (мої кратори) він не зменшує, хоча завдяки матуванню, зовні вони дійсно виглядать меншими, але на деякий час.

Для мене це +1 гарний засіб від Tink, з яким і далі продовжу відносини❣️

Всім дякую 🦉

Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink
Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink
Тонер для обличчя матувальний "Трояндова вода-Екстракт алое" Tink