Євгенія 👩

Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)

Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)
Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)
Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)
Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)
Моє перше мило для брів та дуже позитивний досвід)

Всім привіт✌️

Мило для брів від O’BAYS в мене вже близько місяця, але тільки нещодавно я зрозуміла на скільки це класна річ. А знаєте чому? Тому що я не з тих хто читає інструкцію та більше 2-х тижнів намагалася нанести його сухою щіточкою і щиро не розуміла, чому нічого не відбувається з бровами, та чому залишається такий сильний наліт на них🤦‍♀️.

Дуже не смійтеся, бо це моє перше мило, а раньше якось зовсім не цікавилась цим продуктом, тому не дуже й обізнана🤣. На щастя, в дописах дівчаток побачила, що треба робити і нарешті все вийшло. Розповідаю більш детально👇

Мило упаковане в лаконічну, фірмову коробочку. Сам футляр виконаний із металевого, навіть бляшаного матеріалу. Упаковка якісна, не гнеться і на поверхні не залишається подряпин та потертостей. Дизайн - вау, тут навіть коментарі зайві)

Також, в комплекті йде мініатюрна щіточка для нанесення, але про неї трохи пізніше.

Кришка зрушується, але за бажання можна зняти її повністю.

Вага: 13 гр, витрата дуже економічна і як мені здається, мила вистачить на довго).

Щіточка не зламана та не деформована, її вигнута форма дозволяє помістити її в коробочку, та й у використанні це зручніше. Однак, за бажання, її можна повністю розправити, щіточка рухлива.

Вона має класичну форму, не дуже велика, схожа зі звичайною ворсовою щіткою від туші. Щетинки еластичні та пружні, жорсткуваті, але під час використання не дряпають шкіру.

Для мене щіточка виявилася цілком зручною у використанні👌

  • Мило в коробочці лежить рівним, плоским брусочком, не випадає.
  • На дотик воно тверде і сухе, при контакті з водою стає схожим на рідке мило , але при цьому не піниться).
  • У теплому приміщенні залишається твердим та сухим. Консистенція не змінюється.
  • Мило абсолютно прозоре, на щіточці воно може бути білим, але на бровах прозоре.
  • Аромат повністю відсутній, навіть якщо дуже сильно принюхуватися🤣

❗ Не будьте як я, та читайте інструкцію🤣. Ззаду на коробочці написано, що перед використанням потрібно обов'язково змочити щіточку, інакше ніякого ефекту не буде.

Вологою щіточкою мило набирається дуже м'яко та легко). Багато продукту краще не набирати, інакше шматочки мила потраплять на брови і їх довго доведеться розподіляти. Краще маленькими мазками, але з відмінним результатом наприкінці)

Спочатку прочісують брови вниз, а потім зачісують їх верх і пригладжують по росту волоска.

Мої брови проблемні і укласти вгору можна тільки початок брови, інші волоски просто не зачісуються, занадто жорсткі та неслухняні. Справа не в милі, а загалом, у бровах).

Якщо дуже активно зачісувати брови щіточкою, то може з'явитися легка пінка, але вона дуже просто забирається ватяною паличкою і ніяк не псує макіяж.

Мило відмінно фіксує брови у необхідному положенні, не склеює і не прилизує їх, ефект виходить дуже натуральним та охайним.

Ніякого нальоту, волоски не стають дубовими, але при цьому, тримають укладку до кінця дня. Стійкість відмінна, жоден гель не тримав мої брови так довго.

Щодо олівця/тіней, то в теорії, їх можна наносити до мила, але тоді є велика ймовірність, що текстура змажеться або взагалі зітреться. Я роблю контур вже після нанесення мила і тоді результат виходить акуратнішим та виразнішим, але це вже справа смаку).

Змивається мило абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу, брови не випадають у процесі вмивання).

* Коли волоски повністю висохнуть, їх важко розчесати і якось по-іншому укласти. Це потрібно робити або відразу, або потім, але тоді знову доведеться намочити щіточку водою.

* Після використання мила, щіточку потрібно обов'язково вимити.

  • Економічна витрата.
  • Легкість у нанесенній.
  • Натуральний фініш, який трохи схожий на довготривалу укладку брів.
  • Візуально надає густоти, допомагає приховати "залисини"
  • Надійна фіксація брів та дуже хороша стійкість.
  • Абсолютно прозоре та невагоме. Не склеює брови, не прилизує і не робить їх дубовими.

Якось на фото мені не дуже вдалося показати ефект, напевно через макро-зйомку, але результат добре видно на відео).

Мило мені дуже сподобалося, навіть більше, ніж класичний гель для брів. Перше знайомство вважаю цілком успішним).

Дякую за увагу💕