Швець Карина🤍

Гель для вмивання, що розчарував

Гель для вмивання, що розчарував

Семпл мені було зручно взяти з собою у поїздку, і саме для цього я його берегла.

Обʼєм пробнику - 2 мл, яких вистачило на чотири повноцінні вмивання.

Текстура - рідкий гель з помірною кількістю бульбашок, доволі приємний.

Аромат - от це жах. Це щось на межі дешевої зіпсованої косметики та брудних шкарпеток 🫠 я все ж таки люблю, коли косметика пахне приємно або не має аромату взагалі.

Гель для вмивання, що розчарував

🌱Aqua (вода)

🌱Camellia sinensis water (вода зеленого чаю): антиоксидант, позитивно впливає на всі типи шкіри, особливо жирну (себорегуляція)

🌱Coco Glucoside: Природний, м'який поверхнево-активний компонент

🌱Гліцерин (гліцерин): Зволожувач, компонент НЗф

🌱Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer: стабілізатор текстури та загущувач.

🌱Сорбіт: Гумектант.

🌱Pentylene Glycol: Гумектант і розчинник.

🌱Гліцин, аргінін, фенілаланін: Амінокислоти, які можуть мати зволожувальні та живильні властивості для шкіри.

🌱Sodium PCA: Гумектант

🌱Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel (гель з листя алое вера): Заспокійливий і зволожуючий складник

🌱Лимонна кислота: регулюючий pH компонент

🌱Phenoxyethanol: Консервант

🌱Ethylhexylglycerin: консервант.

🌱Fragrance (ароматизатор)

Піниться сам по собі гель доволі слабко, але якщо додати невелику кількість водички, то можна отримати легку ніжну пінку.

Щодо очищення - воно тут дуже в дуже лагідне, навіть я зі своєю зневодненоб шкірою після пілінгу відчувала, що мені його недостатньо. Думаю, що жирній шкірі при тривалому використанні може давати недоочищення і провокувати висипку саме через цю причину.

Можливо на ранок це непоганий варіант, щоб не пересувати шкіру, але знову ж таки - для сухої/нормальної шкіри, жирній/комбі я б не рекомендувала (але ж це моя субʼєктивна думка, виробником заявлено, що гель підходить для всіх типів шкіри).

Я задоволена, що спробувала семпл, адже для себе чітко вирішила, що повнорозмір не хочу (з таким ароматом - Боже збав). В цьому ціновому сегменті можна знайти набагато приємніші та дієвіші засоби.

Дякую за увагу 🧸