diallaia

Alma K. Bodycare

Alma K. Bodycare

Привіт, товариство!

Вчора я вам розповідала про перші два продукти цієї марки, а сьогодні їх буде в огляді аж три!))

  • Скраб для тіла Alma K. Gentle Milky Body Scrub
  • Живильний баттер для тіла Alma K. Nutritive Body Butter
  • Суха олія для тілаAlma K Enriching Dry Body Oil

Ну що, погнали?

Alma K. Bodycare

Одразу повторюсь, що аромат у всіх засобів однаковий. Він делікатно - квітковий, пахне аромаоліями, що знаходяться у складі.

За консистенцією скраб густий, в баночці тримається на місці.

Він містить дуже міленькі поліруючі частинки,які в жодному разі не дряпають шкіру, а ніжно очищують та відлущують. Він підійде для будь-якого типу шкіри. Після використання скрабу шкіра наче дихає, вона зволожена та приємно пахне доглядовою косметикою дуже довго.

Щодо розхідності - його треба зовсім трішки, я думаю 250 мл вистачить реально надовго.

Прикріплю вам фото заднього боку баночки, щоб ви могли почитати склад.

Дуже рекомендую його спробувати тому, кому не підходять масляні скраби через сильну жирність, але і пінні скраби - "не те".

Живильний баттер Alma K. Nutritive Body Butter

Готова співати йому оди. Дуже подобається!

Він ефективно бореться з сухими ділянками і робить шкіру м'якою, ніжною і ароматною. Вона одразу стає наче здоровіша на вигляд і на дотик.

Він дуже вдало доповнює мою щоденну рутину догляду за тілом, і за час користування цим кремом я ще жодного разу не відчувала щоб моя шкіра потребувала додаткового зволоження.

Суха олійка для тіла Alma K. Enriching Dry Body Oil

Додаткове зволоження😁

Жартую, я взяла більше через свою любов до цього запаху.

Я очікувала плюс-мінус того ж ефекту що і від масла Nuxe (огляд на них в мене є на сторінці), але була дуже здивована тим, що це масло майже як водичка по густині, швидко вбирається в шкіру та зволожує без обтяження. Я застосовую його реально на все тіло: на лікті, на коліна, на ноги після бриття, на руки, на волосся! Це просто супер-річ. З волоссям виробляє якісь дива, робить його блискучим. Сьогодні чоловік сказав що сяє як в рекламі✨

Єдине до чого можна от прямо придертись - це дозатор. З одного боку, він дуже зручний тим,що він розпилює олійку по аналогії з парфумом, міленькими крапельками на шкіру. З іншого боку, він може підтікати після розпилення, тому я мушу обтирати баночку після кожного використання.

Попри це, дуже рекомендую! Мультифункційний продукт в гарній скляній баночці))

І по класиці, фото складу та відео.

Ось такий вийшов сьогоднішній огляд косметики Alma K.

Пишіть в коментах, чи хотіли б щось з цього спробувати? 🧖🏼‍♀️