Olivia

У пошуках файної підводки...

У пошуках файної підводки...

Моя найулюбленіша підводка в світі - підводка-фломастер LAMEL Make Up Ultra Slim Liner, але в наявності її не спостерігаю вже дуже давно, тому вирішила спробувати щось нове - рідку підводку з мяким пензликом теж від LAMEL.

У пошуках файної підводки...
У пошуках файної підводки...
  • дизайн упаковки лаконічний, матовий;
  • у мене тон 401 - карбоновий чорний, текстура рідка, але щільна, нашаровувати не потрібно;
  • фініш матовий без дешевого блиску;
  • пензлик специфічний, але звикнути можна. Напочатку мені було складно вивести гострий кінчик стрілки. Я більше полюбляю фломастери, тому цей форм-фактор спочатку для мене був не зовсім зручним;
  • пензлик набирає багато продукту, тому потрібно його знімати, щоб не зробити чорної плями на оці або щоб зробити все тонко і акуратно;
  • напочатку підводка піддатлива, її можна зкоригувати на шкірі, адже не фіксується одразу намертво;
  • носиться підводка впродовж дня добре, навіть на моїх жирних повіках, але будемо тестувати ще й влітку;
  • загалом враження від використання позитивні.

Підводка не має якоїсь екстрастійкості, але і не пливе на жирних повіках; гідрофільною олією розчиняється без проблем. До пензлика потрібно звикати та вчитися виводити тонкі та гострі лінії, але якщо ви вже вмієте користуватися таким типом підводок, проблем не буде. Я ж все одно планую повертатися до фломастерів, коли закінчиться ця підводка.

Напишіть у коментарях, чим ви малюєте стрілки? Цікаво буде почитати. А у мене на всього все - цьом-цьом!