diallaia

Rituals The Ritual Of Karma

Rituals The Ritual Of Karma

Привіт, квітоньки!

Забула вас привітати вчора із першим днем весни, нехай вона буде для вас найщасливішою!❤️

Тут і зараз хотіла б поділитись своїм відгуком на косметику Rituals, а саме мова йтиме про:

  • Гель - пінка для душу Rituals The Ritual of Karma Foaming Shower Gel
  • Крем для тіла Rituals The Ritual of Karma Spread The Kindness Body Cream
  • Спрей для тіла і волосся Rituals The Ritual of Karma Hair & Body Mist

Мала ще скраб, але вже використала та забула зробити якусь естетичну фотографію, тому чекайте на нього окремого відгуку, коли я використаю тих 100500 банок, що маю в ванній😄

Пінка мені дуже сподобалась. Десь бачила порівняння пінок Rituals до бюджетніших пінок Bilou, але не зрозуміла чому їх взагалі порівнюють. Це два різних продукти з різними запахами та властивостями. У Рітуалс запахи натуральніші, ніжніші, цікавіші. Конкретно цей запах просто космічний, дуже приємний та розслаблюючий. Залишається на тілі ненадовго, тому я взяла додатково ще крем і спрей, щоб ходити і пахнути довго))

Ось як цей аромат описується на парфумерному сайті: лотос, білий чай, бергамот

Цитрусових не відчуваю зовсім, але чітко відчуваю лотос та чай. Дуже релаксаційний аромат має вся ця серія🧘🏻‍♀️

Про властивості:

Пінка пухнаста, легка і ніжна. Вистачає мені на місяць, бо я миюсь щодня і беру досить багато продукту.

Після душу екстренно зволожити шкіру не хочеться, але з часом таки потрібно, бо очищення дуже хороше.

Він гарно зволожує шкіру та не залишає липкості. Одразу після нанесення шкіра стає гладенькою, м'якою та приємною на дотик, наче шовковистою.

В складі є екстракти чаю, лотосу, центелли азійської, а також гліцерин, вітамін Е, тригліцериди та убіхінон, краще відомий як коензим Q10.

Сам крем за консистенцією дуже густий та насичений, краще наноситься та розподіляється по вологій шкірі. Я роблю легкий масаж доки наношу, текстура крему дозволяє кілька хвилин масажуватись💆🏼‍♀️

Ось цей спрей може видатись досить суперечливим продуктом.

Мені в ньому дуже сподобалось те, що він не містить спирту, і його можна наносити на всі ділянки тіла та на волосся. В ньому також є доглядові компоненти, такі як бетаїн, сквалан та багато різних екстрактів.

Запах від спрею в моменті розпилення дуже яскравий, проте за півгодини-годину його вже ледь-ледь чутно. Краще тримається на одязі, десь до 3 годин.

Я наношу його чисто покайфувати вдома, або ж наніч, для розслаблення і ароматерапії💙

Сподіваюсь, відгук був вам корисним!

Як вам косметика Rituals? Пробували цю серію? Пишіть свої коментарі, буду рада почитати :)