Natura House Soothing Lip Balm - непоганий бюджетний бальзам без нафтохімії

Natura House Soothing Lip Balm - непоганий бюджетний бальзам без нафтохімії
Natura House Soothing Lip Balm - непоганий бюджетний бальзам без нафтохімії

До бальзаму для губ ставлю такі вимоги: щоби був без продуктів нафтохімії, щоби був у тюбику, щоби крім олій також містив зволожувальні компоненти. Ну, і в ідеалі, щоби без ароматизаторів. Власне, цей бальзам відповідає першим трьом вимогам, та й ціна у 200 грн не б'є по гаманцю, тож вирішила спробувати, хоч сам бренд мені й невідомий.

Natura House Soothing Lip Balm - непоганий бюджетний бальзам без нафтохімії

Тюбик зі зручним аплікатором. Був запакований у картонну коробочку. Аплікатор чудовий: не дряпається, прекрасно утримує бальзам, тож він не розтікається і не виливається у ковпачок.

Класичний в'язкий бальзам. Без кольору. Розподіляється легко, на губах практично не помітний, прозорий, дає лише дуже легкий глянцевий фініш. Із мінусів - ароматизатор, доволі інтенсивний запах, схожий на суміш мигдалю і дитячої присипки.

Для мене не ідеальний, але загалом прийнятний:
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil - мигдалева олія,
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter - олія ши,
Octyldodecanol - емульгатор,
Hydrogenated Castor Oil - емульгатор (хімічно модифікована рицинова олія),
C10-18 Triglycerides - емульгатор,
Cera Alba (Beeswax) - бджолиний віск,
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil - рицинова олія,
Aroma (Flavor) - ароматизатор,
Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil - олія насіння кунжуту,
Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Oil - олія з листків алое,
Bisabolol - заспокійливий і протизапальний засіб,
Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera/Wax - карнаубський пальмовий віск,
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - соняшникова олія,
Tocopherol - вітамін Е.
Із плюсів: не містить вазеліну/парафіну. Із мінусів: не надто зволожувальний, більше поживно-захисний.

Тримається на губах довго, добре захищає їх від морозу і пересихання. Не підсихає, не утворює білої плівки, не збирається грудочками. Словом, доволі непоганий захисний варіант для зими. Але, на жаль, не зволожить. Утім, підійшов мені більше, ніж у п'ять разів дорожчий Medik8.