Anastasia Holubenko

Найкращий зволожувальний крем? | The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Найкращий зволожувальний крем? | The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Головні характеристики:

🔸 Крем знаходиться у звичній та зручній для більшості кремів тубі.

🔹 Зручна та надійна кришечка фліп-топ

🔸 Відсутність аромату

🔹 Натуральний та поживний склад

🔸 Приємна ціна: 30 мл - 250/330 грн, 100 мл - 560/700 грн (відрізняється на різних сайтах, тому вказала мінім. та макс. діапазон)

Найкращий зволожувальний крем? | The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Крем має доволі жирненьку, плотну, але приємну текстуру, коли видавлюєш його з туби. І моє перше враження було: “О ні, зараз матиму жирний млинець на шкірі, який буде дуже довго поглинатись!”. І на моє здивування, цього не сталось.

Крем легко розприділяється по шкірі, дуже швидко поглинається та не залишає будь-якого натяку на жирність та липкість. Не залишає ніякої плівки, навіть трішки матує мою шкіру я би сказала, вона у мене комбінована, тому мені такий ефект подобається. Але попри це, для літа я би не радила цей кремчик, знаю що багатьом він не підійшов саме через щільну текстуру, яка може забивати пори і яка літом не дуже доречна. Використовувати його взимку, або наніч, для того щоб добре зволожити чи закрити якийсь актив кремом буде дуже ок.

До речі, в консистенції крем має невеличкі “грудочки”, які спочатку багатьох можуть налякати, бо я теж спочатку думала, що з ним щось не так, але почитавши відгуки, зрозуміла, що так і має бути. Під теплом пальців вони ніби тануть та гарно розприділяються по шкірі.

Не можу не відмітити також те, що термін придатності цього кремчику 12 місяців. Якраз у цей термін я використала свій на 100 мл, що є дуже вигідно.

Ніяких алергічних реакцій, прищиків, комедонів тощо даний крем у мене не викликав. Але пам’ятайте, що все індивідуально.

Aqua (Water) - вода

Caprylic/Capric Triglyceride - каприлові тригліцериди, натуральний пом’якшувач

Cetyl Alcohol - цетиловий спирт, жирний спирт

Propanediol - пропандіол, зволожувач

Stearyl Alcohol - стеариловий спирт, емолент

Glycerin - гліцерин, зволожувач

Sodium Hyaluronate - гіалуронат натрію, натрієва сіль гіалурованої кислоти, зволожувач

Arginine - аргінін, входить до складу натурального зволожуючого фактора

Aspartic Acid - аспаргінова кислота, володіє антибактерицидними властивостями

Glycine - гліцин, використовується як загусник та структуроутворюючий компонент у косметичних засобах

Alanine - аланін, входить до складу багатьох природніх білків

Serine - серин, зволожувач

Valine - амінокислота, зволожувач

Isoleucine - ізолейцин, амінокислота

Proline - амінокислота, посилює вироблення колагену в дермі

Threonine - треонін, бере участь в утворенні колагену та еластину

Histidine - гістидин, амінокислота, антиоксидант

Phenylalanine - фенілаланін

Glucose - глюкоза, зволожувач

Maltose - мальтоза, зволожувач

Fructose - фруктоза, зволожувач

Trehalose - трегалоза, зволожувач

Sodium PCA - натрієва сіль, компонент натурального зволожуючого фактора шкіри

PCA - пірролідонкарбонова кислота, один з основних факторів природного зволоження шкіри

Sodium Lactate - натрію лактат, компонент натурального зволожуючого фактора шкіри

Urea - сечовина, зволожувач

Allantoin - алантоїн, шкірно-активним компонентом, що володіє кератолітичними, зволожуючими, заспокійливими, протиподразнювальними властивостями, сприяє оновленню клітин епідермісу та прискорює загоєння ран.

Linoleic Acid - лінолеонова кислота, емолент

Oleic Acid - олеїнова кислота, емолент

Phytosteryl Canola Glycerides - твердий біоактивний інгредієнт із доглядаючими та заспокійливими властивостями на основі чистих рослинних ліпідів

Palmitic Acid - пальмітинова кислота, емолент

Stearic Acid - стеаринова кислота, емолент

Lecithin - лецитин

Triolein - триолеат гліцерину

Tocopherol - вітамін Е, антиоксидант

Carbomer - карбомер

Isoceteth-20 - емульгатор

Polysorbate 60 - емульгатор

Sodium Chloride - натрію хлорид, регулятор вязкості

Citric Acid - лимонна кислота

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate - хелати

Pentylene Glycol - гідроліт 5, зволожувач

Triethanolamine - триетаноламін, низькомолекулярний аміноспирт

Sodium Hydroxide - натрію гідроокис

Phenoxyethanol - феноксиетанол, консервант

Chlorphenesin - хлорфенезин, консервант

Як бачимо, тут дуууже багатий склад, де більшість компонентів справді мають натуральне походження і нададуть шкірі справжнього насичення та  зволоження 💁🏼‍♀️

Мені дуже сподобався цей крем, тому однозначно придбаю його ще, але все ж більше або на холодну пору року, або для того аби закривати актив, бо з цією задачею він справляється на всі 100%. Я користувалась кремом від The Ordinary незмінно півтора роки, тому трішки вже він мені піднабрид і хочеться затестити щось нове, тому підписуйтесь та чекайте відгук на кремчик який я обрала на заміну, а саме Зволожувальний крем для обличчя від iUNIK :)

Чи користувались ви даним кремом? Які ваші враження? Діліться в коментарях 👇🏻