Багацька Ірина

Догляд за обличчям від Relance – про користь чи про шкоду?

Догляд за обличчям від Relance – про користь чи про шкоду?

Знову я зникла з горизонту.🙈 Багато змін в житті, не встигаю поки всюди.)) Але хочу поділитися враженнями від лінійки Relance, яку вже майже завершила.

На моїй доглядовій поличці 3 засоби бренду:

  • Пінка для вмивання Relance Lactic Acid + Centella Asiatica Extract
  • Сироватка Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum
  • Крем для обличчя Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream

Поїхали розбирати засоби по порядку.

Пакування, вигляд і аромат

Почнемо з пакування. Гарний темно-коричневий футляр з дозатором. Помпа чудово спінює засіб, зручно у використанні.

Єдиний недолік, вся інформація про продукт, включно зі строками придатності, є тільки на картонній коробці, яка особисто в мене одразу викидається.

Аромат доволі приємний, косметично-кремовий.

Застосування пінки

Якщо на обличчі присутній макіяж, то попередньо я змиваю його за допомогою гідрофільної олії. Після цього ретельно 1-2 рази змиваю залишки мейкапу та олійки за допомогою пінки.

При відсутності макіяжу один раз ретельно вмиваюсь пінкою. Після чого можна наносити догляд.

Відчуття і результати

Пінка досить добре очищує обличчя від бруду та залишків макіяжу. Також великий плюс для мене, вона не викликає подразнення та відчуття стягнутості.

Після вмивання шкіра відчувається свіжою та чистою. Власне, більше від пінки нічого й не вимагається.

Висновки

Переваги:

➕Зручне пакування.

➕Добре очищує шкіру.

➕Не викликає у мене алергії.

➕Не стягує шкіру.

Недоліки:

➖ Відсутність термінів придатності на флаконі.

Пакування, вигляд і аромат

Гарний флакон з темно-коричневого скла. Для зручності використання продукту флакон оснащений піпеткою.

Сама сироватка абсолютно прозора. Має дуууже рідку консистенцію, трохи густішу за тонік.

Аромат приємний, легкий, після нанесення практично не відчувається.

Та сама претензія до пакування, що й з пінкою – інформація тільки на картонній коробці. Було б добре хочаб терміни додати на флакон.

Застосування сироватки

Після вечірнього очищення шкіри я наношу тонік і даю йому пару хвилин увібратися. Далі наношу на обличчя сироватку. І перед нанесенням крему чекаю ще кілька хвилин.

Засіб вбирається шкірою дуже швидко.

Відчуття і результати

Якихось серйозних результатів від використання сироватки я не відчула, трохи вирівнює тон шкіри і зволожує. Враховуючи дуже бюджетну ціну, це не поганий результат. Якщо ж шкіра потребує більш ретельного догляду, краще обрати щось дієвіше, з більш активними компонентами у складі.

Висновки

Переваги:

➕Зручне пакування.

➕Зволожує шкіру.

➕Не викликає у мене алергії та подразнення.

➕Вирівнює тон шкіри.

➕Не стягує шкіру.

Недоліки:

➖Заявлених виробником результатів, як відновлення шкіри, розгладження та боротьби з першими ознаками старіння я не помітила.

➖ Відсутність термінів придатності на флаконі.

Пакування, вигляд і аромат

Зручний флакон з темно-коричневого скла, оснащений помпою. Мені такий формат подобається.

Крем має білий колір. Консистенція засобу дуже легка і приємна.

Аромат ненавʼязливий і після нанесення крему майже не відчутний.

Щодо мінусів пакування – відсутність термінів придатності безпосередньо на флаконі, як і в попередніх продуктах.

Застосування крему

Це четвертий етап моєї рутини, наношу крем після повного вбирання сироватки.

Завдяки досить легкій консистенції, вбирається він швидко.

Відчуття і результати

Це непоганий бюджетний крем для обличчя. Але, одразу після нанесення крему кілька хвилин я відчуваю якесь легке пощипування… Не знаю чи так у всіх, це може бути пов’язано з високою чутливістю моєї шкіри. Відмічу, що якихось алергічних реакцій чи висипів я не помітила.

Результат від використання – непогане зволоження шкіри. Якщо вам необхідний простий, базовий крем, цей засіб досить непоганий варіант.

Переваги:

➕Зручне пакування.

➕Гарне зволоження шкіри.

➕Не викликає у мене алергії чи подразнення.

➕Не стягує шкіру.

Недоліки:

➖Пощипування впродовж кількох хвилин після нанесення.

➖Заявлених виробником результатів, таких як відновлення шкіри, розгладження та боротьби з першими ознаками старіння не помітила.

➖ Відсутність термінів придатності на флаконі.

Дякую за увагу❤️‍🔥