Ирина ❤️

Зубна щітка з незвичайним дизайном

Зубна щітка з незвичайним дизайном

Зазвичай я користуюся електрощіткою, але завжди так само тримаю звичайну зубну щітку на випадок якщо розрядилася електрична або потрібно взяти з собою в дорогу.

Я вибирала щітку, у якої між ворсинками були б і силіконові частини. Ця щітка мала ще й не звичайний рухливий бік голівки та зручну ручку з гумовими вставками. На щітка був напис М'ЯКА, зазвичай я купую зубні щітки середньої жорсткості. Я переглянула наявність у магазині на полиці, переконалася, що така щітка була у продажу тільки «м'яка», і вирішила взяти її. Але вона виявилася зовсім не м'якою, вона доволі жорстка, навіть після того як я використала її кілька тижнів, вона не стала м'якшою. Так само у неї виявилася велика сама головка, можливо через цю нову конструкцію.

Не можу назвати свої ясна надто чутливими, але цією щіткою я вже одного разу подряпала собі ясна 😔 так що поки що звикаю до неї

Хочу доповнити відгук, у перші дні щітка мені не дуже сподобалася через свою жорсткість, ну як то відчувала я себе обдуреною після напису на ній «м'яка», зараз же помітила, чим довше я їй користуюся, тим частіше до неї тягнеться рука, завдяки своїй рухливій головці, очищає зуби вона дійсно добре

Якщо ви віддаєте перевагу щіткам з більш жорсткою щетиною, вона вам сподобається, конструкція у неї дуже не звичайна, таких раніше не зустрічала, тому рекомендую вам її спробувати

Насадки для електрощітки, які я постійно купую Oral-B Precision Clean Clean Maximizer, Oral-B Pro Cross Action White, Oral-B Floss Action Micropulse

Недорогі змінні насадки Deni Carte для моїх двох різних щіток Oral-B чудово підійшли, чистять так само як оригінальні щітки, але ціна у них у кілька разів нижча

Щетки яки мені сподобались Oral-B 3D White Pro-Expert, Oral-B 3D White, Oral-B Pro-Expert All-In-One Complete 7

Корейська зубна паста з гімалайською сіллю Dental Clinic 2080 Pink Mountain Salt Toothpaste https://club.makeup.com.ua/post/33019/

Зубна паста "Біокальцій" SPLAT без фтору https://club.makeup.com.ua/post/33124/

Зубна щітка з незвичайним дизайном
Зубна щітка з незвичайним дизайном