Євгенія 👩

Розпаковка подаруночка)

Розпаковка подаруночка)

Всім привіт✌️

Сьогодні хочу розпакувати з вами подарунок від квіточки нашого клубу - прекрасної Лілечки Zhukovka 🌸 .

Ця красуня прислала цілий боксик Lamel-скарбів, зазначивши, що всі ці продукти є її найулюбленішими у бренду. Смаку цієї крихітки я довіряю, тому впевнена, що всі продукти стануть й моїми найулюбленішими❤️.

Дякую тобі, моя люба квіточка ❤️.

Що ж, краса вже в моїх руках, тому показую і вам ці б'юті-скарби👇

Розпаковка подаруночка)
  • Палетка тіней LAMEL Selflove (401) - вона чарівна, відтінки дуже ніжні. Проте, мені здається, що палетка стане гарним варіантом не тільки для денних, але й для вечірніх макіяжів. Цьому подарунку я дуже зраділа бо палеток багато не буває). Тим паче, що вона знадобиться мені зовсім скоро - для чудового, весняного челенджу😍.
  • Рум'яна LAMEL Cheek Colour (408) - мені здається, що вже всі знають, що це прекрасні рум'яна). Відтінок яскравий, соковитий та освіжаючий. Дуже тішуся, адже, нарешті в моїй косметичці з'явилися гарні рум'яна без помаранчевого підтону🤣.
  • Хайлайтер LAMEL Blush Cheek Colour (402 - Sun) - дуже ніжний та має легке, делікатне сяйво - те що потрібно).
  • Олія для губ LAMEL Make Up Lip Care Oil (403 - Peach) - в мене з'явилася ще одна олія для губ від Lamel, тільки ця є трохи відтінковою, звичайно, що я вже нею мастилася)), мені сподобався текстура, відтінок та фініш). Ця олійка просто чудова🍑
  • Олівчик для губ LAMEL Make Up (406) - може ви будете здивовані, але це мій перший олівчик від Lamel). Відтінок нюдовий, прохолодний, рожево-коричневий, мені здається, що він на стільки універсальний, що підійде кожній🔥

Мені здається, що в цьому подаруночку є все, щоб зробити гарний, привабливий макіяж😍. Подаруночок в мене викликав справжнє захоплення, яке повільно перейшло в радісний вереск🤣

Дякую, красуня Zhukovka 🌸 за приємні емоції та турботу❤️

Дякую за увагу💕