Ирина ❤️

Дійсно працюючий тонік із кислотами

Дійсно працюючий тонік із кислотами

Тонік поки що тільки тестувала кілька разів, не застосовувала регулярно як рекомендується в описі, переживаю що б він не посилив купероз у мене на обличчі, хоча на першому місці з кислот азелаїнова кислота, а вона сама щадна і її рекомендується навіть застосовувати при куперозі.

Моя шкіра нормального типу (можливо вже стає ближче до сухої особливо в зимовий час) Прищів, лущень, подразнень, постакне, пігментації немає. Якщо невеликий купероз на крилах носа і вікові зміни, що починаються, у вигляді дрібних мімічних зморшок під очима

- виконаний спеціально для жирної шкіри з розширеними порами та комедонами;

- можна використовувати для усунення постакне, плям і рубців після вугрової хвороби;

- містить кислоти типів АНА та ВНА: азелаїнову, гліколеву та саліцилову;

- забезпечує якісну пілінгову дію;

- має антимікробні та протизапальні властивості;

- Нормалізує процес кератинізації;

- запобігає утворенню подразнень, почервоніння та лущення;

- делікатно відлущує ороговілий шар;

- якісно звужує пори, регулюючи секрецію шкірного жиру;

- дбайливо розгладжує дрібні лінії зморшок;

- вирівнює тон та рельєф покриву, повертає йому природне сяйво, гладкість, здоровий вигляд.

Наносити тонік на чисте та сухе обличчя на ніч. Спочатку використовувати 3 рази на тиждень у вечірній час. Після першого тижня використання тонік наносити щовечора, у разі потреби застосовувати вранці та ввечері до отримання бажаного ефекту. Відчуття щипання, печіння та невелике почервоніння відразу після застосування – нормальне явище, воно зникає протягом 15-20 хвилин. Залиште мінімум 30 хв інтервал до та після будь-яких інших косметичних засобів.

Також експерт бренду рекомендував наносити тонік на сухе обличчя. Можна залишити тонік працювати всю ніч, але якщо відчуваєте, що шкіру дуже пересушило, то НЕ РАНІШЕ ніж через 30 хв нанесіть на все обличчя крем або нічний флюїд.

Обов'язково вранці використовуйте сонцезахисний крем із високим ступенем захисту SPF 50!!!

Тонік прозора рідина, як вода, кислоти в ньому є, на ніжних ділянках шкіри, у моєму випадку на крилах носа, або якщо є якась ранка/прищик тонер може пощипувати, але це швидко минає, почервоніння у мене не викликає.

На відміну від корейських тонерів з кислотами, які я пробувала Mary & May Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Toner, Cosrx AHA7 BHA Clarifying Treatment Toner, Bueno Cactus Peeling Pore Toner(ці м'якіші та делікатніші) , впевнена Biotrade % кислот точно вище

У мене на декольті є дрібні давні пігментні плями від сонця, перевірятиму дію тоніка на них. Після того як протерла їм шкіру вперше, наступного дня помітила, що ця зона почала трохи чухатися. Через 2 дні нанесла тонік вдруге. Поки спостерігаю за процесом, відгук доповнюватиму

після кількох застосувань, декольте хоч трохи чухалося, але лущення не було. За те облізла почала облазити шкіра на пальцях, якими тримала ватяний диск під час протирань ( на фото і це на вказівному та середньому пальцях шкіра вже злізла, не встигла зняти)

Також із кислотного догляду використовую:

Відбілюючий тонік для освітлення пігментних плям та рівного тону шкіри Biotrade Melabel Whitening Tonic

Сироватку Ультраконцентрована сироватка Ефаклар для обличчя з ефектом пілінгу з комплексом трьох кислот La Roche-Posay Effaclar Serum https://club.makeup.com.ua/post/33947/ Застосовую її якщо з'являється якийсь прищик на обличчі, або іноді використовую як профілактику наношу на спину, щоб не з'являлися прищики на плечах після занять у спорт залі, дана сироватка мені дуже добре допомагає з цим, спина зараз завжди без висипань

Так як у мене є купероз на крилах носа, нещодавно ввела у свій догляд щадну кислоту-азелаїнову Cos De Baha Azelaic Acid 10% Serum, її можна використовувати навіть для чутливої ​​шкіри і при куперозі https://club.makeup.com.ua/post/32727/

Та нещодавно з кислотних засобів з'явилася ще Сплеш-маска для сяйва "Енергія.Цитрус та мед"

Blithe Energy Yellow Citrus and Honey Patting Splash Mask

Дійсно працюючий тонік із кислотами

Тут о всіх моїх засобах Biotrade https://club.makeup.com.ua/post/32448/

Мій відгук на нічну маска з ретинолом Biotrade Pure Skin Hydromask Revitalizing Leave On Mask 0,5% Retinol https://club.makeup.com.ua/post/32707/

Активний крем для шкіри, схильної до акне та вугрових висипів Biotrade Acne Out Active Cream

Денний ревіталізуючий крем з SPF 50 з антивіковою дією Biotrade Pure Skin Day Cream

Антиперспірант-спрей тривалої дії "До 10 днів без поту та запаху" Biotrade Odorex Deo Antiperspirant Spray