Ирина ❤️

Зволожуючий гель-крем із 4 видами гіалуронової кислоти

Зволожуючий гель-крем із 4 видами гіалуронової кислоти

Моя шкіра нормальна, без прищів і лущення, починають з'являтися перші дрібні зморшки під очима та на лобі. На крилах носа є трохи куперозу

Особливості Instytutum HydraFusion 4D:

- інноваційна текстура легкого крему-гелю при нанесенні на шкіру розпадається на тисячі мікрокрапель, даючи максимальну дозу зволоження;

- Містить чотири різновиди гіалуронової кислоти з різною молекулярною масою;

- формує тривимірну структуру, яка прямо впливає на різні шари шкіри, щоб заповнювати вологу ззовні та утримувати воду зсередини;

- зменшує трансепідермальну втрату вологи завдяки унікальному інноваційному емкльгатору;

- Ефект прохолоди;

- Містить абрикосове масло вітамін Е і провітамін B5 - поживні інгредієнти, що уповільнюють старіння;

- Антиоксидантні властивості;

- заспокоює роздратування;

- знімає почервоніння;

- Регенерує шкірний покрив.

Крем блакитного кольору, має легкий приємний аромат, консистенції гелю, шкіру дійсно зволожує, але ніякого супер зволоження на свою вартість від крему можна не чекати, він робить це як і інші більш бюджетні креми.

Але для мене в нього інший недолік, при своїй здавалося б легкої консистенції він залишає на обличчі липкість, хай і не велику, для мене вона не критична, але я не люблю таке в денному догляді, а цей крем мені потрібен був як денний, вночі у мене інші засоби з кислотами чи ретинолом. Крем дає свічення/блиск шкіри, але без жирності. За весь час використання пори він мені не забивав, прищів не викликав, ніяких почервонінь чи набряків теж. Із сироватками, тонірами не конфліктував, тональними засобами я не користуюсь, не знаю як поведеться під ними, але може вони якраз приберуть липкість з обличчя. Не користувалася їм на регулярній основі, чергувала з іншими кремами. Думаю тих грошей, що за нього хочуть він не вартий. Якогось розгладжування зморшок з ним я теж не побачила, вірніше вони трохи розгладжувалися на якийсь час від зволоження, коли тільки наносила крем на обличчя.

Є більш бюджетний зволожуючий корейський крем з 5 видами гіалуронової кислоти FarmStay Hyaluronic 5 Water Drop Cream. Він теж має дуже легкий ненав'язливий аромат, у його складі є силікони, але пори він ні мені, ні чоловіку не забиває (у чоловіка жирна щільна чутлива шкіра, бувають лущення, без акне) так само не викликає у нас прищів. Чоловіку прибирає лущення в період загострення ( наносив так само на лущення на верхне повіко) Цей крем одразу вбирається, не залишає липкості, зморшки тимчасово розгладжує, можна одразу наносити макіяж після нього. Так, може склад його і гірший, але і коштує він десь у 10 разів дешевше ніж Instytutum HydraFusion 4D

Зволожуючий гель-крем із 4 видами гіалуронової кислоти