Strange Love

Засоби у вигляді семплів (пробників): Чому іноді вони кращі для вашої шкіри?

Засоби у вигляді семплів (пробників): Чому іноді вони кращі для вашої шкіри?

І ні, я не говорю про кінцеву дату використання, я про терміни придатності косметики з моменту відкриття. Думаю, усі ми хоч раз в житті цим грішили. І якщо для сухих текстур декоративної косметики ще допустимі такі погрішності (я знаю, що у тебе ще десь валяється та сама палетка Naked з 2015 року, не соромся, сестро), то для доглядової косметики такі протермінування недопустимі. Засоби просто не працюватимуть.

Потрібно серйозно ставитися до термінів та умов зберігання усієї доглядової косметики, однак сонцезахисні з хімічним фактором захисту і засоби з вітаміном С потребують особливої уваги в цьому плані.

Так, засоби з вітаміном С потрібні нашій шкірі для здоров'я та молодості. Однак їхній великий недолік в тому, що часто вони легко окислюються та втрачають свої властивості (особливо, сироватки з дешевшого цінового сегменту на основі аскорбінки). Минули лише лічені тижні з моменту відкриття баночки, а засіб уже потрібно викидати. Ознаками того, що косметика з вітаміном С зіпсувалася, є мутність і цегляно-коричневий відтінок. Але викидати майже цілу баньку сироватки за 700 грн ти не хочеш, а отже далі мастиш нею обличчя. І єдиний результат, який отримуєш - шкіру, кольору курки-гриль. Апетитно, але зовсім не ефективно.

Я замовляю такі семпли вітаміну С пачками. П А Ч К А М И. Буквально. В одній пачці 10-20 сеплів. Одного пробничка вистачає на 2 використання, тобто з моменту відкриття не минає більше 24 год. За цей час засіб не встигає окислитися чи зіпсуватися. До слова, сепли я тримаю в темному місці. А вже завтра на мене чекатиме свіженька порція сироватки. Так я впевнена в тому, що мій догляд ефективний.

З нею шкіра стає сяючою, колір обличчя більш рівномірним. Сироватка має приємний ледь кислий аромат, на обличчі залишає незначний жовто-лимонний відтінок, на фото його добре видно в місцях, де сироватки зібралося найбільше. Наразі змінювати цей засіб не планую, адже Purito чи не єдині здогадалися випускати свою сироватку в такому індивідуальному пакуванні (і так, це не пробники "not for sale", а саме порційне пакування).