DARIIAKOVACH

ПОЇЗДКА.ЩО БРАЛА З СОБОЮ

ПОЇЗДКА.ЩО БРАЛА З СОБОЮ

Привіт, красуні🙋🏻‍♀️ Я вже дуже скучила за клубом і поступово повертаюсь, багато дописів пропустила і наздоганяю.

Дякую всім за коментарі, за очікування і за приємні слова♥️ Ви чекали, я пишу🥰

ПОЇЗДКА.ЩО БРАЛА З СОБОЮ

Дівчатка, які слідкують за мною в інстаграм вже знають де я була,але про це я розповім в кінці

.

Виїхали ми в четвер,а повернулись в неділю. Так що я ще встигла на вчорашню онлайн вечірку🥰

До речі, мій образ ось тут, якщо ви пропустили:

https://club.makeup.com.ua/post/34270/

Я не люблю вокзали і поїзди,але це найшвидший і найпростіший спосіб подорожувати (а ще в якійсь мірі найдешевший)

Чому не люблю? Бо шкіра і волосся в шоці. Також сама атмосфера вокзалу для мене про розлуку, ну і про не дуже приємних людей,які і обікрасти можуть, та і в принципі просто неприємно

Не було взагалі квитків і довелось їхати в не дуже новому вагоні,(дякую,що не плацкарт) навіть люкс був розкуплений. Тому я вперше ніяк не доглядала за обличчям, бо просто не могла торкатись нічого🫠

Спала я в капюшоні, аби ні обличчя, ні волосся не торкалось постілі.

І о диво, жодного прищика.

Як я вже і казала, 4 дні (3.5)-це з дорогою. По факту ми були лиш 2 дні у відʼїзді.

Трохи вже привідкрию завісу, ми їздили на свято,тому косметика була необхідною.

Догляд,гігієна:

  • шампунь Dercos перелила на 2 рази для нас двох. Зараз проходимо курс, тож користуємось тільки ним. І по завершенню напишу відгук.
  • кондиціонер з фарби з медом від Loreal. Чому їх не випускають окремо? Я б скупила всі!
  • ензимна пудра від Marie Fresh. Дуже зручний формат і ретельне очищення,тому взяла тільки її в якості вмивашки
  • лосьйон Needly,щоб зволожити шкіру після потягу та і клімат відрізняється,тож мені конче необхідний він
  • Я забула розчіску і довелось забігти у місцеву «жовту подружку», за 50 грн купити непоганий такий гребінець, а також я придбала собі повʼязку за 8 грн🙈
  • Змивала макіяж я серветками Novita
  • також брала з собою серветки для інтимної гігієни Lingery
  • зубна паста Elmex і зубні щітки, які ми викинули вже
  • дезодорант old spice

Декоративка:

Ох тут теж не мало)

  • Перфектор від Maybelline. Це єдиний тонуючий засіб в наявності, тож тільки його
  • Брови я уклалала рідким воском від Bless, а також олівчиком Patricia Ledo
  • Очі, тут взагалі купа всього. Я вперше клеїла пучкові вії самостійно. Придбала їх в іншій «подружці, помаранчево-чорній» разом з клеєм вже на місці.
  • Тіні від Karaja. Моя єдина палетка, яка реально універсальна.
  • Тіні від Bless. Їх я ще не показувала, але скоро покажу🤫
  • підводка від Ln pro. Витримала цілий день, сльози, вітер, просто найстійкіша, яка була у мене
  • Туш L’oreal panorama
  • Також контур від Lamel. Аби обличчя було виразнішим
  • Пудра Lamel smart skin фіксувала все, що могла
  • Консилер Seventeen. Йому я зізнаюсь в любові вже пів року точно
  • Блиск плампер, який викликав прищик на губі від Maybelline
  • Олівчик pastel
  • Ах, ще ж каял від Karaja
  • олія-тінт O’bays

Фух, було важко🤭

На нашу річницю весілля, 06.02 сестра чоловіка народила синочка.

А 23.03 маленький Домінік isten gyermeke lett, що в перекладі з угорської означає «став Божою дитиною», ми стали хресними батьками.

Я стала хресною вперше🥹 для мене це дуже зворушливо і відповідально

А їздили ми в рідне Закарпаття, звідки родом чоловік.

Трохи побули з рідними, та знов повернулись додому, до справ, буденного життя

Ось і все)

Обіймаю💌